کد خبر : 2051415 | 07 تیر 1403 ساعت 17:57 | 66.7K بازدید | 23 دیدگاه

رئال این ستاره را خرید تا زود بفروشد!

با قطعی شدن انتقال دائمی خوسلو به رئال، پروسه فروش او به الغرافه آغاز شده است.

رئال این ستاره را خرید تا زود بفروشد!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید به طور رسمی بند خرید خوسلو را فعال کرده و مبلغ ۱/۵ میلیون یورو به باشگاه اسپانیول پرداخت خواهد کرد. با این حال، باشگاه مادریدی قصد ندارد این مهاجم اسپانیایی را نگه دارد، چرا که خوسلو تصمیم گرفته است به قطر برود و پیشنهاد الغرافه را بپذیرد.

رئال مادرید که اکنون به طور رسمی خوسلو را در اختیار دارد، به زودی فروش این بازیکن به الغرافه را با همان مبلغ خرید اعلام خواهد کرد. باشگاه اسپانیول نیز در بیانیه‌ای رسمی این انتقال را تایید کرده است. در این بیانیه آمده است: «رئال مادرید به باشگاه اسپانیول اطلاع داده که بند خرید خوسلو را فعال کرده است که در توافقی که یک سال پیش بین دو باشگاه به دست آمد، گنجانده شده بود. بنابراین، خوسلو دیگر بازیکن اسپانیول نیست. باشگاه اسپانیول برای او در ماجراجویی حرفه‌ای جدیدش آرزوی موفقیت می‌کند.»

2048342

با وجود تمایل کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید، برای نگه‌داشتن خوسلو و تمایل باشگاه برای اعمال بند خرید تا ۳۰ ژوئن با مبلغ ۱/۵ میلیون یورو، ورود دو مهاجم قدرتمند مانند کیلیان امباپه و اندریک و رقابت سخت در تیم، خوسلو را به پذیرش پیشنهاد بهتر اقتصادی از فوتبال قطر واداشت.

دیدگاه‌ها