کد خبر : 2051440 | 08 تیر 1403 ساعت 02:57 | 91.4K بازدید | 5 دیدگاه

سرمربی شگفتی‌ساز آسیا رسماً معرفی شد

فدراسیون فوتبال اردن به صورت رسمی از سرمربی جدید خود رونمایی کرد.

سرمربی شگفتی‌ساز آسیا رسماً معرفی شد

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال اردن ورز چهارشنبه، جمال السلامی، سرمربی جدید تیم ملی این کشور را معرفی کرد. سلامی به مدت سه سال هدایت تیم ملی اردن، شگفتی ساز و نایب قهرمان جام ملت‌های آسیا را برعهده خواهد داشت و جایگزین هموطنش حسین عموته شد.

السلامی کار خود را از مرحله سوم نهایی مقدماتی جام جهانی 2026 آغاز می کند جایی که اردن با تیم های ملی کره‌جنوبی، عراق، عمان، فلسطین و کویت همگروه شده است.

در مراسم معرفی سرمربی جدید، جمال السلامی از اعتماد فدراسیون فوتبال اردن تشکر کرد و گفت: "من با اشتیاق و انگیزه فراوان برای کسب دستاوردهای بیشتر همراه با تیم ملی، آماده هستم."

2048386

او گفت: "مرحله بعدی پر از چالش‌های فراوان است، اما من با اطمینان کامل به دنبال دستیابی به موفقیت‌های بیشتر برای فوتبال اردن هستم، از جمله در مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا."

السلامی افزود: "ما اشتیاق و هیجان فراوانی برای رسیدن به هدف خود یعنی حضور در جام جهانی و خوشحال کردن هواداران اردنی داریم."

در پایان کنفرانس، دبیرکل فدراسیون فوتبال پیراهن تیم ملی را به سرمربی السلامی تقدیم کرد.

2048385

السلامی پیشتر با تیم ملی مراکش به قهرمانی جام ملت‌های آفریقا (فقط با حضور بازیکنان داخلی) و قهرمانی لیگ با باشگاه الرجاء دست یافته و سه بار جایزه بهترین مربی لیگ مراکش را کسب کرده است. او یکی از ستارگان تیم ملی مراکش در جام جهانی 1998 بود.

دیدگاه‌ها