کد خبر : 2051489 | 08 تیر 1403 ساعت 11:43 | 157.2K بازدید | 216 دیدگاه

خبر بزرگی که همه آماده شنیدنش هستند:

کابوس نقل و انتقالاتی با جدایی احتمالی سه ستاره

به نظر می‌رسد مدیران باشگاه پرسپولیس از تمدید قرارداد با برخی ستاره‌های این تیم ناامید شده‌اند.

کابوس نقل و انتقالاتی با جدایی احتمالی سه ستاره

به گزارش "ورزش سه"، با وجود تمدید قرارداد باشگاه پرسپولیس با مرتضی پورعلی گنجی، وحید امیری و سروش رفیعی اما تکلیف هفت بازیکن دیگری که قراردادشان با این باشگاه به پایان رسیده هنوز مشخص نیست.

جدا از وحدت حنانوف که جدایی او از جمع سرخ‌ها قطعی است علی نعمتی، فرشاد فرجی، سینا اسدبیگی، گئورگی گولسیانی، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر و عیسی آل‌کثیر با این باشگاه قرارداد ندارند.

در عین حال با وجود شایعات مختلف به نظر می‌رسد مشکلی بابت ادامه همکاری بازیکنانی مثل نعمتی، فرجی، آل‌کثیر و اسدبیگی وجود نداشته باشد و این بازیکنان به زودی قرارداد خود را تمدید خواهند کرد. همچنین مسئله توافق با گئورگی گولسیانی بعد از درخشش در یورو 2024 هم شاید دشوارتر شود اما مدیران باشگاه پرسپولیس با او ارتباط دارند و احتمالا قرارداد این بازیکن هم تمدید می‌شود.

2048465

موضوع نگران کننده که از حدود دو هفته قبل جدی شده احتمال بالای تمدید نکردن مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر است که با توجه به پیشنهادهای مالی بالاترشان شاید از پرسپولیس رفتنی شوند. در حال حاضر نیز اخبار به گونه‌ای است که با پرسش از مدیران باشگاه در مورد آنها بیشتر با جمله «احتمالش ضعیف است» مواجه می شویم.

عجیب اینکه این جمله در مورد بازگشت علیرضا بیرانوند بعد از فسخ قراردادش هم شنیده می‌شود. این در حالی است که طی روزهای اخیر باز هم اخباری درباره احتمال بازگشت بیرانوند به پرسپولیس مثل آنچه سال گذشته اتفاق افتاد به گوش می‌رسید اما دوباره از باشگاه شنیده می‌شود احتمال بازگشت این دروازه‌بان هم ضعیف است.

2029035

البته با توجه به شرایط فصل نقل و انتقالات در مورد هیچ کدام از این نفرات و آینده‌شان نمی‌توان با قطعیت خبری اعلام کرد چرا که در این فصل تجربه نشان داده هر روز می‌توان منتظر اخبار تازه بود و شاید در مورد این نفرات هم ورق به سود پرسپولیس برگردد و شرایط تغییر کند چرا که مذاکرات و رایزنی‌ها ادامه دارد.
در مورد بیرانوند هم به نظر می‌رسد مدیران باشگاه پرسپولیس نظر صریح و مشخصی درباره او و بازگشتش ندارند چرا که می‌دانند در صورت از دست دادن این دروازه‌بان از یک طرف گزینه‌ای در حد و اندازه‌اش پیدا نمی‌کنند و از سوی دیگر در صورت بازگرداندنش باید برخی هواداران عصبانی را راضی کنند.

دیدگاه‌ها