کد خبر : 2051497 | 08 تیر 1403 ساعت 12:42 | 21.7K بازدید | 40 دیدگاه

پیام اروگوئه به آمریکا: کوپا آمه‌ریکا را می‌خواهیم

برد پرگل اروگوئه در بازی مقابل بولیوی پیام واضحی را به آمریکا رساند و آن‌ها نشان داده‌اند که یکی از مدعیان قهرمانی کوپا آمه‌ریکا هستند.

پیام اروگوئه به آمریکا: کوپا آمه‌ریکا را می‌خواهیم

به گزارش "ورزش سه"، در حالی‌که آرژانتین و برزیل با خیال راحت به فکر دور بعدی هستند، اروگوئه با 8 گل در دو بازی خودش را به عنوان مدعی قهرمانی کوپا آمه‌ریکا معرفی کرده است. داروین نونیز و فده والورده ستاره‌های ترکیب فعلی این تیم هستند.

تمامی شاگردان مارچلو بیلسا با حداکثر توان برای یک هدف کار می‌کنند. اروگوئه پس از شکست آمریکا مقابل پاناما بهترین خبر را دریافت کرد و با تمام قوا به دیدار بولیوی رفت.

اولین فرصت اروگوئه در نیمه اول در دقیقه دو رقم خورد که او موفق نشد دروازه را باز کند اما آن‌ها برای گلزنی انتظار زیادی نکشیدند و در دقیقه 8 با ضربه سر فاکوندو پلیستری به گل رسیدند.

2048473

از زمان سوت آغاز بازی بولیوی در لاک دفاعی فرو رفته بود و تمام تلاشش این بود که فقط چند لحظه فرصت پیدا کند و از محوطه خود دور شود تا به سمت دروازه اروگوئه حرکت کند.

دیگر گل اروگوئه در این بازی در دقیقه 21 به ثمر رسید که داروین نونیز نقش اول آن بود اما این آخرین گل بازی نبود چون بولیوی با دریافت پنج گل یک شکست سنگین را تجربه کرد.

نکته جالب این است که اروگوئه با وجود این شروع خوب برای زدن سومین گل انتظار زیادی کشید. ماکسیمیلیانو آرائوخو گل سوم را روی پاس دلاکروز به ثمر رساند تا نمایش خوب خود را با گل تکمیل کند، چهارمین گل توسط فده والورده به ثمر رسید و رودریگو بنتانکور هم آخرین گلزن این نمایش بود.

این نمایش برای اروگوئه یک پیام واضح به آمریکا بود. آمریکا پس از شکست مقابل پاناما در آخرین بازی مرحله گروهی مقابل اروگوئه قرار خواهد گرفت. آخرین نمایش اروگوئه نشان داده که آن‌ها چه اندازه به فکر کسب عنوان هستند.

مردان بیلسا به تعطیلات نرفته‌اند، آن‌ها به آمریکا رفته‌اند تا کوپا آمه‌ریکا را ببرند.

دیدگاه‌ها