کد خبر : 2051534 | 09 تیر 1403 ساعت 03:18 | 32.4K بازدید | 13 دیدگاه

تکرار شکست تلخ رونالدو بعد از ۱۸ سال

18 سال پیش، یک مدافع 29 ساله فرانسوی به نام ویلی سانیول با کمک هم‌تیمی‌هایش کریستیانو رونالدو را متوقف کرد تا فرانسه در نیمه نهایی جام جهانی، پرتغال را شکست دهد.

تکرار شکست تلخ رونالدو بعد از ۱۸ سال

به گزارش ورزش سه، ویلی سانیول که حالا هدایت تیم ملی گرجستان را بر عهده دارد، چهارشنبه شب بار دیگر برابر رونالدو و تیم ملی پرتغال قرار گرفت و موفق شد برابر این تیم به پیروزی برسد.

کاپیتان تیم ملی پرتغال در این مسابقه چندین بار صاحب موقعیت شد اما در گلزنی ناکام بود تا در نهایت سانیول 47 ساله موفق شود گرجستان را به بزرگترین پیروزی از زمان استقلال از اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 برساند.

سانیول که در اوایل سال 2021 هدایت گرجستان را برعهده گرفت، درباره این پیروزی می‌گوید: هنوز درک آنچه انجام داده‌ایم دشوار است. وقتی به خانه‌هایمان برمی‌گردیم و تعطیلات خود را می‌گذرانیم، دقیقاً متوجه خواهیم شد که چه کار فوق‌العاده‌ای کرده‌ایم. امروز حرف زیادی ندارم. به بازیکنان خیلی افتخار می‌کنم.

گرجستان باید یکشنبه هفته آینده در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف اسپانیا برود. اسپانیا، قهرمان سه دوره اروپا، یکی از بهترین تیم‌های این مسابقات به نظر می‌رسد و باید دید گرجستان باز هم می‌تواند شگفتی‌سازی کند یا خیر.

دیدگاه‌ها