کد خبر : 2051540 | 08 تیر 1403 ساعت 18:01 | 87.5K بازدید | 101 دیدگاه

لونین تمدید نکند، باید برود

رئال کلافه شد: مذاکره با چلسی برای کپا

رئال مادرید طبق ادعای مارکا در صورت تمدید نکردن آندری لونین، به برگرداندن کپا فکر خواهد کرد.

رئال کلافه شد: مذاکره با چلسی برای کپا

به گزارش "ورزش سه"، آندری لونین قرارداد خود را با رئال مادرید تمدید نکرده است. شایعه‌ای در مقطع پایانی فصل گذشته منتشر شد مبنی بر اینکه لونین قراردادش را تمدید خواهد کرد ولی هنوز این اتفاق رخ نداده است.

در واقع مدیران باشگاه مادریدی هیچ خبری در مورد آینده این دروازه‌بان ندارند. او هنوز هیچ اظهارنظری نکرده در حالی که یک سال دیگر نیز قرارداد دارد. پیشنهاد تمدید رئال مدتی قبل به دست او رسیده، بدون اینکه پاسخی دریافت شود. 

2013705

در واقع همه چیز از فینال لیگ قهرمانان شروع شد زمانی که تیبو کورتوا با رفع مصدومیت به ترکیب ثابت برگشت و لونین که در بازی‌های قبلی گلر ثابت بود، روی نیمکت نشست. لونین متوجه شد که با بازگشت کورتوا او باید به نیمکت برگردد و طبعا تردیدها برای تمدید بیشتر شد.

لونین در مقطعی از فصل نیمکت نشین کپا بود ولی رقابت را از او برد. او بعد از یوروی کابوس واری که با اوکراین داشت و در پی اشتباهات بازی اول به نیمکت تبعید شد و با تیم از دور رقابت‌ها کنار رفت، باید به زودی پاسخ نهایی را به رئال بدهد. اگر او قصد تمدید ندارد، رئال گزینه انتقالش را بررسی خواهد کرد و طبق ادعای مارکا، روی برگرداندن کپا به عنوان ذخیره کورتوا تمرکز می‌کند.

1996240

کپا فصل قبل با وجود اینکه در نیم فصل دوم نیمکت نشین شد و در بازی پایانی فصل گلر سوم تیم بود، عملکردی مثل یک الگو در رختکن داشت و کادر فنی از او بسیار راضی بود. کپا با اتمام قرارداد قرضی‌اش به چلسی برمی‌گردد ولی اگر لونین تمدید نکند، رئال قصد دارد او را برگرداند و احتمالا دائمی جذب خواهد شد.

دیدگاه‌ها