کد خبر : 2051632 | 09 تیر 1403 ساعت 12:51 | 14.8K بازدید | 29 دیدگاه

انفعال سپاهان پیش از دو بازی سرنوشت‌ساز

در حالی که سپاهان هنوز سرمربی خود را برای فصل آینده نمی‌شناسد، الغرافه و شباب الاهلی شرایط مناسب‌تری را تجربه می‌کنند.

انفعال سپاهان پیش از دو بازی سرنوشت‌ساز

به گزارش "ورزش‌ سه"، مهم‌ترین موضوع درباره سپاهان به وضعیت ژوزه مورایس برمی‌گردد؛ جایی که احتمال پایان همکاری این مربی پرتغالی پس از دو سال حضور در اردوی طلایی‌پوشان اصفهانی به دلیل اتفاقات عجیب و غریبی که در طول فصل تجربه کرد و ماه‌ها زیر فشار به کارش ادامه داد، بسیار بیشتر از پایبندی این مربی پرتغالی به سومین سال تعهدش به نظر می‌رسد

این در شرایطی است که سپاهان از جمع مدعیان لیگ برتر که سال آینده برای قهرمانی وارد کارزار خواهند شد، دیرتر از همه به تعطیلات رفته و به دلیل حضور در پلی آف لیگ نخبگان باید زودتر از همه تمریناتش را برای حضور در دو دیدار آسیایی که در روزهای 16 و 23 مردادماه برنامه‌ریزی شده آغاز کند.

2048635

اگر درباره آینده مورایس در سپاهان ابهامی وجود نداشت کار سپاهان آسان‌تر می‌شد، اما حالا مدیران باشگاه در انتظار پاسخ نهایی سرمربی پرتغالی تیم‌شان هستند که البته در صورت تمایل برای جدایی می‌تواند با پرداخت مبلغی این تصمیم خود را پس از فصلی که شعارهای عجیبی هم در نقش جهان علیه او سر داده شد عملی کند.

در این بین اما رقیبان سپاهان که شباب الاهلی امارات (نایب قهرمان ادنوک لیگ) و الغرافه (تیم سوم لیگ ستارگان قطر) هستند، این روزها با جدیت و با برنامه در حال آماده‌سازی هستند و زردپوشان قطری کار بزرگی در مسیر صعود به مرحله گروهی لیگ نخبگان با جذب ستاره فصل گذشته رئال مادرید خوسلو داشته‌اند که ساعاتی پیش حضورش در این تیم قطعی شد.

2048632

از سوی دیگر مدیران شباب‌الاهلی هم پس از انجام بررسی‌هایی که موردنظرشان بوده است به نظر می‌رسد با ژاردیم که پیش‌تر نیز تجربه هدایت این تیم را دارد به توافق رسیده‌اند و او کارش را در امارات برای آماده‌سازی سعید عزت‌اللهی و هم‌تیمی‌هایش جهت مصاف با سپاهان در نقش جهان که روز 16 مردادماه برنامه‌ریزی شده آغاز خواهد کرد.

سپاهان تا چند روز دیگر در انتظار تصمیم نهایی مورایس می‌ماند و پس از آن در صورت عدم بازگشت این مربی به سراغ گزینه‌های جانشین خواهد رفت. آنها علاوه بر چالش مشخص شدن سرمربی با جدایی چند ستاره تیم هم مواجه هستند و باید دید درنهایت طلایی‌پوشان فوتبال ایران در دو بازی پلی‌‌آف لیگ نخبگان چه عملکردی ارائه می‌کنند و آیا می‌توانند به اولین دوره این مسابقات باشگاهی آسیا راه پیدا کنند یا خیر.

دیدگاه‌ها