کد خبر : 2051688 | 10 تیر 1403 ساعت 03:10 | 89.8K بازدید | 145 دیدگاه

شاهد بازی‌های جذابی خواهیم بود

خبرنگار قطری: می‌توانیم بالاتر از ایران قرار بگیریم

خبرنگار قطری می‌گوید که تیم ملی کشورش می‌تواند به عنوان صدرنشین راهی جام جهانی شود.

خبرنگار قطری: می‌توانیم بالاتر از ایران قرار بگیریم

به گزارش "ورزش سه"، با انجام قرعه کشی مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2026، تیم ملی ایران در دور بعدی این پیکارها با تیم‌های ملی قطر، ازبکستان، امارات، قرقیزستان و کره شمالی همگروه شده است.

یک خبرنگار قطری اعتقاد دارد که تیم‌های ملی ایران و قطر مستقیماً به جام جهانی صعود خواهند کرد و ترکیب فعلی تیم قطر قوی‌تر از ازبکستان است.

علی صلاة، خبرنگار ورزشی قطری، در مورد قرعه مرحله سوم مقدماتی جام جهانی به صحبت پرداخت. او می‌گوید: تیم‌های ملی مختلفی در یک گروه قرار گرفته‌اند. بدون شک، شاهد بازی‌های جذابی خواهیم بود. هر تیم سعی خواهد کرد در خانه حداکثر امتیاز را کسب کند.

او ادامه داد: تیم‌های ملی ایران، ازبکستان و کره شمالی برای قطر مشکل‌ساز خواهند بود، به ویژه در بازی‌های خارج از خانه. با این حال، به تیم ملی خود اطمینان دارم که می‌تواند همه رقبا را شکست دهد. قطر حتی ممکن است در صدر جدول گروه قرار بگیرد.

2003609

او اظهار داشت: پس از قهرمانی در جام ملت‌های آسیا، روحیه تیم بسیار بالا رفته است. با توجه به نظرات اکرم عفیف و مربی ما، مارکس لوپز، همه چیز در تیم به خوبی پیش می‌رود.

خبرنگار قطری درخصوص رقبای تیم ملی کشورش گفت: در گروه، سه رقیب اصلی وجود دارد: تیم‌های ملی ایران، ازبکستان و امارات متحده عربی. اما فکر می‌کنم دشوارترین رقیب ازبکستان باشد. بازی پرتنش با این تیم در جام ملت‌های آسیا همچنان در یادها مانده است.

او گفت: احتمالاً تیم‌های ایران و قطر مستقیماً به جام جهانی صعود خواهند کرد. ترکیب تیم قطر قوی‌تر از ازبکستان است و به همین دلیل تیم لوپز یکی از اولین تیم‌هایی خواهد بود که به جام جهانی راه می‌یابد. هرچند آمار بازی‌های رودررو به نفع ازبکستان است، این تیم همیشه برای ما رقیب سختی بوده است، اما در آخرین دیدار این روند ناپسند را متوقف کردیم. تنها نگرانی من بازی خارج از خانه مقابل ازبکستان است.

دیدگاه‌ها