کد خبر : 2051697 | 10 تیر 1403 ساعت 03:50 | 54K بازدید | 41 دیدگاه

ایران-عراق یادآور صعود

وقتی طارمی با دشمنش رفیق بود!

مهدی طارمی خاطرات خوشی را از زمان حضور اسکوچیچ دارد اما نسبت به این مربی نظر متفاوتی دارد!

وقتی طارمی با دشمنش رفیق بود!

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی مهاجم گلزن و باتجربه تیم ملی مقابل رقبایی در مقدماتی جام جهانی به میدان خواهد رفت که سابقه درخشش در برابر آنها را دارد و با انگیزه‌بالایی به میدان خواهد رفت.

طارمی یکی از ستاره‌های تیم ملی تحت هدایت اسکوچیچ بود و گل‌های تاثیرگذاری در این مسابقات به ثمر رساند و در مقدماتی جام جهانی 2022 با 2گل رفت و برگشت مقابل امارات 6 امتیاز کلیدی برای ایران به دست آورد.

او بعد از جدایی اسکوچیچ نقدهای نسبتا تندی نسبت به رفتار و گاها عملکرد فنی او انجام داد و از رابطه سرد خود با مربی وقت تیم ملی رونمایی کرد، اما در همان روزها که اسکوچیچ هدایت تیم ملی را برعهده داشت طارمی یکی از ستارگان درخشان این مربی و تیم ملی ایران بود.

درخشش طارمی فقط در بازی با امارات نبود و او در بازی رفت و برگشت مقابل عراق هم گلزنی کرد و او گل صعود به جام‌جهانی را هم به ثمر رساند و یکی از خاطره‌انگیزترین مسابقات ملی مهدی طارمی به شمار می‌رود.

ویدئو: 245626

ستاره‌تیم ملی روزهای باشکوهی را در تیم تحت هدایت اسکوچیچ پشت سرگذاشت و حالا در تیم تحت هدایت امیر قلعه نویی هم به درخشش خود ادامه می‌دهد و رابطه خوبی با سرمربی تیم ملی دارد.

دیدگاه‌ها