کد خبر : 2051738 | 09 تیر 1403 ساعت 23:03 | 16.8K بازدید | 6 دیدگاه

شوخی ستاره انگلیسی با جراحت عجیبش

آنتونی گوردون، ستاره تیم ملی انگلیس، با اشاره مصدومیتش به دلیل سقوط از دوچرخه، می‌گوید در صورتی‌که در یورو گلزنی کند، خوشحالی‌ای مرتبط با این موضوع انجام خواهد داد.

شوخی ستاره انگلیسی با جراحت عجیبش

به گزارش "ورزش سه"، آنتونی گوردون، مهاجم انگلیس، پس از یک حادثه دوچرخه‌سواری که دو روز پیش برایش اتفاق افتاده بود، قول داده است که اگر در جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ گل بزند، شادی گل دوچرخه‌ای را انجام می‌دهد!

گوردون اعتراف کرد که در حالی که در حال ضبط یک پیام ویدیویی برای خانواده‌اش بود، با دوچرخه برقی که سرعت بالایی دارد، دچار حادثه شده و خوشبختانه توانسته بدون آسیب جدی این حادثه را پشت سر بگذارد.

او گفت: «ممکن بود با سرعتی که در حال پایین رفتن بودم، مصدومیت بدتری داشته باشم. این اتفاق در زمین گلف افتاد و روی بخش کوچکی از ماسه سقوط کردم.»

در ادامه، آنتونی گوردون اضافه کرد: «روز زیبایی بود، در حال پایین‌ رفتن از یک شیب بودم و سعی می‌کردم یک ویدیو برای خانواده‌ام بگیرم تا به آن‌ها نشان دهم که دارم چه کاری می‌کنم. قبل از اینکه بفهمم سرم به زمین خورد. چندین زخم و بریدگی دارم اما هیچ دردی ندارد.»

2048834

او درباره بازی در تیم ملی انگلیس در یورو ۲۰۲۴ گفت: «این موضوع معنای ویژه‌ای برای من دارد، برای من قله‌ی فوتبال است. به ویژه به عنوان یک ملت و بازیکنانی که داریم، شما باید خیلی خوب باشید تا به این نقطه برسید.

گوردون ادامه داد: «ذهنیت من این است که الان اینجا هستم و می‌خواهم ادامه دهم و خودم را در تیم به گونه‌ای برجسته کنم که مربی نتواند من را حذف کند. هنوز به آنجا نرسیده‌ام و باید بسیار تلاش کنم تا به آنجا برسم.»

او به نقاط قوت خود نیز اشاره کرد و گفت: «نقاط قوت اصلی من این است که خیلی مستقیم و رو به جلو هستم، واضح است که سریع هستم. می‌دانم که برای هر کسی که مقابل من بازی می‌کند، یک کابوس هستم.»

دیدگاه‌ها