کد خبر : 2051740 | 09 تیر 1403 ساعت 23:24 | 7.5K بازدید | 9 دیدگاه

ساوت‌گیت: نگران وضعیت بلینگام نیستم

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، می‌گوید نگران وضعیت جود بلینگام نیست و تیمش می‌خواهد فردا مقابل اسلواکی یک بازی تماشایی داشته باشد.

ساوت‌گیت: نگران وضعیت بلینگام نیستم

به گزارش "ورزش سه"، گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، قبل از رویارویی با اسلواکی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی اروپا، گفت که نگران وضعیت تناسب اندام جود بلینگام نیست. ستاره رئال مادرید پس از بازی مقابل اسلوونی گفته بود که بسیار سخت تلاش کرده و انگار مرده است!

سرمربی انگلیس اظهارات بازیکن رئال را کم اهمیت جلوه داد و اعلام کرد که او در شرایط خوبی قرار دارد تا بتواند یک بازی کلیدی برای تیمش داشته باشد.

ساوت‌گیت گفت: "وقتی زمین را ترک می‌کنید و هر چه در توان دارید را می‌گذارید، از نظر فیزیکی و احساسی وضعیت خاصی دارید. جود یک دوره را در پایان فصل به دلیل مصدومیت مچ پا از دست داد. بنابراین او از بازی‌هایی که انجام داده سود خواهد برد. ما باید از کیفیتی که در بازی داریم آگاه باشیم. آماده بودن بدن می‌تواند در لحظات پایانی بازی تفاوت ایجاد کند. با این حال من نگران وضعیت جود بلینگام نیستم، امروز روز بزرگی برای اوست (او 21 ساله می‌شود) و این یک یادآوری است که او چقدر خوب انتظارات پیرامون خود را در این سن بسیار کم، تحمل می‌کند."

2048838

انتقادات از شما و عملکرد انگلیس؟

ما می‌توانیم فردا یک شب درخشان دیگر برای ایجاد خاطرات خوب در ذهن هوادارانمان داشته باشیم. ما نباید از باخت بترسیم، بلکه این مربوط به فرصت‌هاست. تلاش می‌کنیم به چیزی برسیم که یک چالش باشد. ما قبلاً بازی‌ها را باخته‌ایم و وقتی از خواب بیدار می‌شوید احساس بدی نسبت به آن دارید، اما زندگی ادامه دارد. این بازیکنان تجربه زیادی در مسابقات مقدماتی دارند، بازیکنان باتجربه قدرت رهبری نشان داده‌اند و این تجربه را منتقل کرده‌اند.

درخواست از هواداران؟

مهمترین چیز حمایت از تیم است. چیزی که دیشب گفتم این بود که باید تلاش کنیم تا تیم حمایتی را که در نیمه دوم مقابل اسلوونی دید، دوباره دریافت کند. وظیفه من این است که بهترین جو ممکن را برای بازیکنان ایجاد کنم و در برخی مواقع مسئولیت را بر عهده بگیرم.

دیدگاه‌ها