کد خبر : 2051838 | 10 تیر 1403 ساعت 12:59 | 36.9K بازدید | 26 دیدگاه

تصمیم قطعی برای فروش

رئال بالاخره از شر این بازیکن خلاص می‌شود

رئال مادرید تصمیم گرفته همین تابستان و بعد از 9 سال، خسوس وایخو را به صورت دائمی بفروشد و با او قطع همکاری کند.

رئال بالاخره از شر این بازیکن خلاص می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، وایخو در سال 2015 از ساراگوسا به رئال مادرید پیوست، اما هرگز فرصتی برای نشان دادن توانایی‌هایش در این تیم پیدا نکرد. 

او در طول چند فصل اخیر بارها به صورت قرضی در باشگاه‌های دیگری توپ زد. این بازیکن سابقه بازی برای آینتراخت فرانکفورت، وولورهمپتون و گرانادا را به صورت قرضی دارد. 

این مدافع اسپانیایی پس از پایان فصل 21-2020 به رئال مادرید برگشت اما آنچلوتی فرصتی برای بازی به او نداد و این بازیکن نتوانست توانایی‌هایش را در این تیم به نمایش بگذارد. بهترین بازی همه عمر او برابر سیتی در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان 22-2021 بود که در وقت‌های اضافه به زمین رفت و درخشان کار کرد.

1889336

تابستان گذشته سرمربی رئال مادرید پیش از آغاز تمرینات پیش فصل تیمش به مدیران این باشگاه اعلام کرد که نیازی به وایخو ندارد و او در فهرست مازادش قرار گرفته است.

با این حال، این بازیکن اعلام کرده بود که هیچ تصمیمی برای جدایی ندارد و امیدوار است که بتواند در فصل جدید اعتماد آنچلوتی را به دست آورد و وارد ترکیب رئال مادرید شود. 

اما آنچلوتی بار دیگر به شکل واضح به مدیران رئال اعلام کرده که وایخو به هیچ وجه جایی در برنامه‌هایش ندارد و باید در همین تابستان از این باشگاه جدا شود چون فرصتی برای بازی در این تیم در فصل آینده پیدا نخواهد کرد.

2049001

به این ترتیب وایخو بار دیگر از رئال مادرید جدا شد و تا ژوئن 2024 به صورت قرضی به گرانادا برگشت اما او در فصل گذشته فقط 108 دقیقه بازی کرد و از سه ژانویه نیز دیگر او را در میادین فوتبال ندیده‌ایم.

وایخو تا 2025 با رئال قرارداد دارد و حتی جدایی ناچو نیز باعث نشده رئال روی حفظ او برنامه‌ریزی کند. طبق گزارش آاس، تصمیم قطعی است و وایخو همین تابستان فروخته خواهد شد.

دیدگاه‌ها