کد خبر : 2051842 | 10 تیر 1403 ساعت 12:59 | 15K بازدید | 4 دیدگاه

رسمی: ستاره اسپانیایی در اتلتیکو ماندگار شد

سزار آسپیلیکوئتا قراردادش با اتلتیکو مادرید را برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

رسمی: ستاره اسپانیایی در اتلتیکو ماندگار شد

به گزارش "ورزش سه"، آسپیلیکوئتا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته تصمیم گرفت از باشگاه چلسی جدا شود و به اسپانیا برگردد تا با پیراهن اتلتیکو مادرید در رقابت‌های لالیگا به میدان برود و خیلی زود توانست به یکی از مهره‌های کلیدی و ارزشمند این تیم در رقابت‌های فصل گذشته تبدیل شود.

این بازیکن در طول فصل گذشته در ۲۴ دیدار با پیراهن تیم جدیدش به میدان رفت و نمایش درخشانی را به عنوان مدافع میانی و همچنین مدافع کناری برای این تیم ایفا کرد. تجربه و مهارت او در بازی خوانی به یکی از ویژگی‌های کلیدی او برای کادر فنی اتلتیکو تبدیل شد و اعتماد سیمئونه را جلب کرد. 

این ستاره اسپانیایی با وجود اینکه در ابتدای سال جاری میلادی با مصدومیت جدی از ناحیه مینیسک پا روبرو شد اما توانست تنها در عرض دو ماه به مصدومیت غلبه کند و حالا این باشگاه اعلام کرد که این بازیکن قرار است یک فصل دیگر هم به حضورش در مادرید ادامه دهد.

2049005

قرارداد آسپیلیکوئتا تاریخ ۳۰ ژوئن به اتمام می‌رسید و حالا این بازیکن قرارداد جدیدی را تا پایان فصل آینده با اتلتیکو مادرید به امضا رسانده است و باید منتظر تماشای او با پیراهن این تیم به مدت یک فصل دیگر هم باشیم.

دیدگاه‌ها