کد خبر : 2051857 | 10 تیر 1403 ساعت 13:59 | 19.2K بازدید | 16 دیدگاه

از امروز: سرنوشت بینی امباپه در دست رئال!

باشگاه رئال مادرید از امروز رسما می‌تواند درباره جراحی بینی کیلیان امباپه تصمیم‌گیری کند.

از امروز: سرنوشت بینی امباپه در دست رئال!

به گزارش "ورزش سه"، امباپه با پایان مهلت قراردادش با پاری سن ژرمن تصمیم گرفت که این باشگاه را ترک کند و به دنبال رویای دیرینه‌اش که پوشیدن پیراهن رئال مادرید بود برود و قراردادی را با این باشگاه امضا کرد تا از فصل آینده در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به میدان برود.

این بازیکن در حال حاضر در اردوی تیم ملی فرانسه برای شرکت در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ حضور دارد و در جریان بازی اول مرحله گروهی بود که بینی‌اش دچار شکستگی شد و نتوانست تیم ملی کشورش را در بازی دوم گروهی برابر تیم ملی هلند همراهی کند اما در بازی سوم مقابل لهستان در زمین حضور پیدا کرد.

2048748

این ستاره فرانسوی فعلاً با ماسک مخصوصی که برای او طراحی شده در زمین حضور پیدا می‌کند و تصمیمی درباره انجام عمل جراحی گرفته نشده است. حالا روزنامه مارکا خبر داده است که کادر پزشکی رئال مادرید پیش از این اجازه دخالت روی این تصمیم‌گیری برای جراحی را نداشت چون قرارداد او با باشگاه پاری سن ژرمن در تاریخ ۳۰ ژوئن به پایان می‌رسید.

به این ترتیب قرارداد امباپه با این باشگاه امروز به پایان رسید و حالا تصمیم‌گیری درباره عمل بینی او پس از پایان رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ بر عهده کادر پزشکی رئال مادرید خواهد بود و این باشگاه و این بازیکن هستند که تصمیم نهایی که مطمئنا بهترین انتخاب برای هر دو طرف خواهد بود را در این باره می‌گیرند.

دیدگاه‌ها