کد خبر : 2051877 | 10 تیر 1403 ساعت 15:42 | 10.1K بازدید | 7 دیدگاه

بازگشت ایگور ژسوس به برزیل

جدایی بهترین گلزن حریف اماراتی سپاهان

بهترین گلزن شباب الاهلی در فصل قبل، از این تیم جدا شد.

جدایی بهترین گلزن حریف اماراتی سپاهان

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال شباب الاهلی که خود را برای دیدار حساس پلی آف لیگ نخبگان آسیا برابر سپاهان آماده می‌کند، امروز به صورت رسمی از سرمربی جدید خود رونمایی کرد و در شرایطی که رسانه‌های اماراتی از انتخاب لئوناردو ژاردیم خبر داده بودند اما پائولو سوزا به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شد.

روزنامه البیان در شماره امروز خود نوشت که ایگور ژسوس، ستاره برزیلی شباب الاهلی و بهترین گلزن این تیم در فصل قبل، از جمع شوالیه‌های سرخ جدا شده و به فوتبالش در بوتافوگو ادامه خواهد داد.

ژسوس فصل قبل هفده گل در تمامی رقابت‌ها به ثمر رساند و علی‌رغم اینکه تنها 23 سال سن دارد، اما مدیران تیم شباب الاهلی حاضر به حفظ وی نشدند تا او به برزیل برگشته و راهی بوتافوگو شود.

2049064

البیان در این خصوص نوشته است:

باشگاه بوتافوگو برزیل اولین تقویت‌های خود را برای فصل جدید دریافت کرد. بازیکنان آلان مارکز و ایگور ژسوس که به ترتیب در فصل گذشته برای الوحده و شباب الاهلی بازی می‌کردند، پس از گذراندن تعطیلات خود در برزیل، تحت آزمایش‌های پزشکی در اسپاکو لونیر قرار گرفتند. قرارداد این دو بازیکن با باشگاه برزیلی از پس‌فردا آغاز خواهد شد. مارکز تعطیلات خود را در ریو دو ژانیرو و ایگور در کویابا گذراندند.

دیدگاه‌ها