کد خبر : 2051980 | 11 تیر 1403 ساعت 07:13 | 16.8K بازدید | 12 دیدگاه

ستاره اسپانیا: بازی با آلمان برایم خاص است

دنی اولمو، ستاره اسپانیا، می‌گوید مشتاقانه منتظر بازی مقابل آلمان است.

ستاره اسپانیا: بازی با آلمان برایم خاص است

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسپانیا پس از پیروزی ۴-۱ مقابل گرجستان در مرحله یک‌هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴، باید در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل تیم آماده آلمان قرار بگیرد. پس از پایان بازی امشب، دنی اولمو، زننده گل چهارم لاروخا، درباره نتیجه بازی با گرجستان و قرار گرفتن در مقابل آلمان صحبت کرد.

اولمو گفت: «ما بسیار خوشحالیم، به هدف‌مان رسیده‌ایم و حالا باید استراحت کنیم چون بازی بسیار مهمی در پیش داریم. فکر می‌کنم خوب بازی کردیم، باید در برابر ضدحملات آنها محتاط‌تر کار می‌کردیم، آنها دو بازیکن را در زمین ما نگه داشته بودند و در یک موقعیت اتفاقی گل زدند، اما سپس ما خوب بازی کردیم و گل‌هایمان از راه رسید. بازی با آلمان برای من خاص است، من در آنجا چند آشنا دارم، اما واقعاً مشتاقانه منتظر این بازی هستم.»

اولمو اضافه کرد: «آلمان تیم بسیار خوبی است. بازیکنانی که دارند، همگی از بهترین‌های جهان در پست‌های خود هستند. بازی مقابل چنین تیم‌هایی دشوار است و آنها ممکن است از هر طرف به شما حمله کنند، اما ما در چهار بازی اخیر نشان داده‌ایم که تیم خوبی هستیم و برای هر تیمی حریف سختی خواهیم بود.»

2049275

با پیروزی قاطع مقابل گرجستان، اسپانیا توانست به مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ صعود کند. حالا اسپانیا باید در این مرحله با تیم ملی آلمان، میزبان این دوره از مسابقات، روبرو شود. این دیدار روز جمعه در شهر اشتوتگارت برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها