کد خبر : 2051991 | 11 تیر 1403 ساعت 08:07 | 12.9K بازدید | 16 دیدگاه

جلسه شبانه برای حفظ محرم نویدکیا (عکس)

نشست مدیرعامل شرکت مس و نماینده رفسنجان با پورمحمدی و نویدکیا

جلسه شبانه برای حفظ محرم نویدکیا (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران شب گذشته میزبان انارکی محمدی، نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، محرم نویدکیا سرمربی و حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان بود.

حسین مدرس خیابانی، مدیرعامل مس، در این جلسه بر حمایت از باشگاه‌های ورزشی شرکت مس تاکید کرد تا به این شکل حمایت خود را از نویدکیا نشان دهد.

اون در این نشست ضمن قدردانی از محرم نویدکیا او را یکی از چهره‌های با اخلاق فوتبال ایران دانست و گفت که تقویت باشگاه مس رفسنجان و سایر باشگاه‌های این شرکت در فصل پیش روی یکی از اهداف مورد نظر شرکت مس خواهد بود.

2049291

او از حمایت‌ و پیگیری‌های نماینده مردم رفسنجان در خصوص باشگاه مس قدردانی کرده و گفت که آنها تمام تلاش خود را برای موفقیت مس انجام خواهند داد.

حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در این نشست گزارشی از شرایط موجود در این باشگاه، موانع و مشکلات فصل گذشته خصوصا بدهی‌های به جا مانده از سال‌های قبل ارائه داد.

همچنین محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان برنامه‌ها و اهداف خودش را در این نشست تشریح کرد و گفت: بدون شک موفقیت تیم مس در فصل آتی بدون حمایت شرکت مس امکان‌پذیر نخواهد بود و امیدواریم با نگاه مثبت مدیریت شرکت مشکلات فصل گذشته در فصل پیش روی وجود نداشته باشد تا این تیم بتواند مردم رفسنجان را خوشحال کند.

دیدگاه‌ها