کد خبر : 2052060 | 11 تیر 1403 ساعت 13:08 | 14.3K بازدید | 6 دیدگاه

من و هم‌تیمی‌هایم خیلی خسته‌ایم؛

سفره دل کاپیتان تیم اول دنیا باز شد!

کاپیتان لهستان اعتراف کرد که از چالش ماه‌های اخیری که با آن ها روبرو بوده خسته شده‌اند.

سفره دل کاپیتان تیم اول دنیا باز شد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال لهستان پنجمین مدال تاریخ خود را در لیگ ملت‌ها در ورزشگاه اطلس آرنا شهر لودز کسب کرد. بعد از آخرین بازی مقابل اسلوونی صحبت از غرور، شادی و در عین حال خستگی بود؛ البته نه فقط از نظر فیزیکی.

بارتوژ کورک، کاپیتان لهستان یکی از بازیکنانی است که خسته‌تر از همه به نظر می‌رسد. او بعد از پایان لیگ ملت‌ها گفت: "من به همه هشدار می‌دهم که این مدال را فراموش کنند و از آن حرفی نزنند. امیدوارم دیگر شاهد روزهای سیاهی برای والیبال لهستان نباشیم. ما باید از این واقعیت قدردانی کنیم که قبلا چندین مدال طلا به دست آورده‌ایم."

کورک ادامه داد: "من به تیم بسیار افتخار می‌کنم. می‌توانیم حرف‌های مختلفی بزنیم و بگوییم که رقابت را از ذهن خود دور کرده‌ایم که این امری اجتناب‌ناپذیر است، اما فکر می‌کنم تا به حال در چنین فضایی چنین تورنمنت مهمی را تجربه نکرده‌ام. احترام بیشتر برای این تیم که توانستند متحد شوند، حتی با تماشای بازی هم تیمی‌هایشان یا ورود به زمین، همه متوجه می‌شوند که این آخرین فرصت‌هاست تا به مربی نشان دهند که می‌تواند به آنها تکیه کند. من در حال حاضر از این روند خسته شده‌ام و می‌دانم که هم‌تیمی‌هایم نیز خسته شده‌اند."

دیدگاه‌ها