کد خبر : 2052105 | 11 تیر 1403 ساعت 15:55 | 38.6K بازدید | 66 دیدگاه

حق 50 میلیون سهامدار باشگاه را تضییع کردید

حرف‌های تند هیئت‌مدیره پرسپولیس علیه سازمان لیگ!

پیمان حدادی با اظهاراتی تند علیه سازمان لیگ مصاحبه خود را انجام داد.

حرف‌های تند هیئت‌مدیره پرسپولیس علیه سازمان لیگ!

به گزارش "ورزش سه"، پیمان حدادی عضو اقتصادی و جوان هیئت مدیره پرسپولیس امروز در مقابل خبرنگاران حضور یافت تا بعد از تصویب بودجه پرسپولیس برای ورود به بازار نقل و انتقالات، صحبت‌هایی را انجام دهد: این نکته مهم است که نباید زمان را از دست بدهیم اما انقدر فضای اعداد و ارقام در نقل و انتقالات نجومی شده است. اگر سازمان لیگ دست باشگاه‌ها را باز می‌گذاشت که بازیکنان خارجی بیشتری جذب کنیم، ارقام هم بهتر می‌شد. خوب است که سازمان لیگ سقف بودجه گذاشته اما همانطور که ما چند روز اخیر مکررا نامه زدیم، خوب است که سازمان لیگ بیاید تکلیف تبلیغات محیطی را روشن کند. مشخص کند چقدر به پرسپولیس پول داده و اصلا پول داده و بر اساس چه فرمولی حساب کرده؟

وی افزود: تفاوت 12-13 میلیارد تومانی دو فصل گذشته باید حل شود. اصلا سازمان لیگ مگر می‌تواند حق و حقوق باشگاهی که بیش از 50 میلیون سهامدار دارد، تعیین تکلیف کند؟ بخشی از سهام پرسپولیس برای بانک شهر است که برای شهرداری‌هاست و شهرداری‌ها برای مردم آن شهر است. بخش دیگر سهام برای بانک ملت، تجارت و صادرات است که هر کدام 50 میلیون سهام عدالت دارند، یعنی آن افراد غیرمستقیم سهامدار پرسپولیس هستند. مگر می‌شود یک سازمانی مثل سازمان لیگ بیاید حق آنها را تضییع کند؟

او با اشاره به تبلیغات محیطی عنوان کرد: ما روی درآمدزایی تبلیغات محیطی حساب باز کردیم و نمی‌شود که درآمد باشگاه را کاهش دهیم. این باعث توسعه باشگاه نخواهد شد. پرسپولیس غیردولتی است و بر اساس قوانین، مدیران باشگاه باید به نفع باشگاه کار کنند. ما سال گذشته مثل چندین سال گذشته قهرمان شدیم، درآمد قهرمانی ما چه شد و چگونه باید محاسبه شود؟

دیدگاه‌ها