کد خبر : 2052143 | 11 تیر 1403 ساعت 19:29 | 60.4K بازدید | 186 دیدگاه

کار پرسپولیس سخت شد؛

پیشنهاد جدید سپاهان برای خرید لیموچی

باشگاه سپاهان به طور جدی خواهان جذب ستاره آلومینیوم اراک است.

پیشنهاد جدید سپاهان برای خرید لیموچی

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد درخشان مهدی لیموچی در فصل اخیر لیگ برتر موجب شده تا یکی از مهره‌های مهم نقل و انتقالات تابستانی باشد و باشگاه‌های بزرگ برای خرید او اقدام کنند که پرسپولیس و سپاهان جدی‌ترین آنها بوده و در رقابت برای جذب این بازیکن جلوتر از بقیه هستند، اما طلایی پوشان با ارائه یک پیشنهاد جدید قصد دارند این ستاره ملی‌پوش را به خدمت بگیرند.

باشگاه پرسپولیس امید زیادی به جذب مهدی لیموچی دارد و رضا درویش هم مذاکرات مثبتی با مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک انجام داده، اما در این بین سپاهان دوباره با ارائه یک پیشنهاد جدی‌تر و بهتر نسبت به سرخ پوشان، قصد دارد تا ستاره ایرالکو را جذب کند.

2049504

سپاهان که دو سال قبل توانست محمد علی‌نژاد را از آلومینیوم اراک جذب کند و مانع از انتقال او به دیگر تیم‌ها شود، حالا هم قصد دارد مانع از جابه‌جایی مهدی لیموچی به پرسپولیس شود و هر طور شده می‌خواهد این بازیکن ملی‌پوش را جذب کند.

مهدی لیموچی که فصل درخشانی زیر نظر مجتبی حسینی داشت و توانست 5 گل در لیگ برتر به ثمر رساند، 5 پاس گل بدهد و دو پنالتی بگیرد و در جام حذفی نیز یک گل بزند و 3 پاس گل بدهد، حالا در دو راهی سپاهان و پرسپولیس مانده، اما ممکن است پیشنهاد بالاتر طلایی پوشان او را راهی اصفهان کند.

شنیده می‌شود باشگاه سپاهان علاوه بر فعال کردن بند فسخ قرارداد مهدی لیموچی، قصد دارد برای رضایت باشگاه آلومینیوم اراک، یکی از بازیکنان خود (علی‌اصغر اعرابی یا عیسی مرادی) را به ایرالکو بدهد تا این‌چنین شرایط انتقال را فراهم کند و پیشنهاد مالی بهتری نسبت به سرخ پوشان به این بازیکن بدهد.

دیدگاه‌ها