کد خبر : 2052180 | 11 تیر 1403 ساعت 23:15 | 14.7K بازدید | 18 دیدگاه

تدسکو: نمی‌توانم شکست مقابل فرانسه را تحلیل کنم

دومنیکو تدسکو، سرمربی بلژیک، می‌گوید به زمان نیاز دارد تا شکست مقابل فرانسه را آنالیز کند.

تدسکو: نمی‌توانم شکست مقابل فرانسه را تحلیل کنم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی بلژیک در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024 حریف فرانسه بود و با گل به خودی یان فرتونگن نتیجه را 1-0 واگذار کرد.

شاگردان دومنیکو تدسکو درحالی از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماندند که در این دیدار عملکرد بدی نداشتند اما در ضربات پایانی دقت کافی را نداشتند.

دومنیکو تدسکو، سرمربی بلژیک، با ناراحتی از شکست تیمش گفت: "یک ساعت پس از سوت پایان و دریافت گل به خودی دیرهنگام، آنالیز کردن بازی سخت است. ما همه چیز را در این یورو تحلیل خواهیم کرد و چند هفته دیگر خواهیم دید که چه کاری انجام داده‌ایم."

2049568

عملکرد کوئن کاستیلز؟

کاستیلز در این یورو عملکرد درخشانی داشت. او ما را برابر اوکراین نجات داد و این تنها یک نمونه است که الان نام بردم. مهار او به این معنی بود که ما توانستیم به اینجا برسیم و این بازی را انجام بدهیم. کاستیلز فوق العاده بود و روی گل امروز مقصر نبود.

تحلیل شکست؟

امشب پرداختن به جزئیات دشوار است. ما دیدیم که فرانسه در خط دفاعی مشکل داشت. واقعا جلو می‌آمدند و پرس می‌کردند. می‌خواستیم با سه مهاجم بازی کنیم تا به فضاهای پشت خط دفاعی آن‌ها حمله کنیم. این ایده اصلی بود.

بلژیک در یورو 2024؟

ما مقابل اسلواکی و رومانی با پرس از جلو بازی کردیم، مقابل اوکراین هم همین‌طور بودیم اما بازیکنان این فکر را داشتند که اگر یک گل به ثمر برسانند، به مرحله بعدی صعود می‌کنیم. فکر کردن به اینکه لوکاکو بعد از عملکردهایی که داشته باید بدون گل زده به خانه برود، حیف و ناراحت کننده است.

دیدگاه‌ها