کد خبر : 2052184 | 11 تیر 1403 ساعت 23:45 | 9.7K بازدید | 8 دیدگاه

گریزمان: حالا نگران نباشید، مهم صعود فرانسه بود

آنتوان گریزمان، هافبک فرانسه، نگران برتری نزدیک مقابل بلژیک نیست و از نظر او صعود به مرحله بعدی اهمیت بیشتری دارد.

گریزمان: حالا نگران نباشید، مهم صعود فرانسه بود

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال فرانسه در دیداری که چندان جذاب نبود موفق شد بلژیک را با نتیجه 1-0 شکست بدهد و به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2024 صعود کند.

فرانسه در این دیدار به لطف گل به خودی یان فرتونگن در دقیقه 85 برنده شد و به دور بعدی راه یافت. عملکرد فرانسه از ابتدای تیم رقابت‌ها مورد انتقاد بوده اما آنتوان گریزمان نگرانی‌ای از این بابت ندارد.

2049577

گریزمان در گفتگو با بین اسپورت درمورد نگرانی هواداران فرانسه برای برد را نتیجه 1-0 گفت: "حالا نگران این نتیجه نزدیک یا چیز دیگری نباشید: ما در یک چهارم نهایی هستیم. ما به عنوان یک تیم یک بازی دفاعی عالی انجام دادیم. بدون دفاع عالی نمی‌توانید خیلی پیش بروید. بازی کردن در این تیم لذت بخش است.

گریزمان سپس با تجزیه و تحلیل عملکرد فرانسه در سطح تاکتیکی ادامه داد: "ما امروز یک سیستم جدید را امتحان کردیم و باید به آن عادت کنیم. موقعیت من در پست وینگر؟ امروز صبح فهمیدم قرار است در این پست بازی کنم! در خدمت مربی و تیم هستم، ما خودمان را تطبیق می‌دهیم تا جایی که نیاز است بتوانیم در ترکیب بازی کنیم. مربی به من گفت که در آن پست بازی کنم و من این کار را کردم: برایم مهم نیست کجا بازی کنم."

دیدگاه‌ها