کد خبر : 2052205 | 12 تیر 1403 ساعت 07:59 | 18.7K بازدید | 15 دیدگاه

رئیس اینتر: دروغ است، بایرن بازیکن ما را نمی‌خواهد!

جوزپه ماروتا، رئیس باشگاه اینتر، علاقه بایرن مونیخ به جذب هاکان چالهان‌اغلو را رد کرد.

رئیس اینتر: دروغ است، بایرن بازیکن ما را نمی‌خواهد!

به گزارش "ورزش سه"، جوزپه ماروتا، رئیس باشگاه اینتر، اعلام کرد که هیچ درخواستی از سوی بایرن مونیخ برای خرید هاکان چالهان‌اوغلو دریافت نکرده‌اند. این در حالی است که در رسانه‌های آلمان و ترکیه گزارش‌هایی درباره علاقه بایرن مونیخ به این بازیکن مطرح شده بود.

ماروتا به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: «صادقانه بگویم، ما هیچ درخواستی دریافت نکرده‌ایم، اما از بیانیه و صحبت‌های چالهان‌اوغلو استقبال می‌کنیم. ما افتخار می‌کنیم که او این حس تعلق بزرگ را به اینتر دارد.»

2049621

ماروتا همچنین تاکید کرد که تنها خرید جدید اینتر دروازه‌بان خواهد بود و شایعات مربوط به جذب آلبرت گودموندسون، مهاجم جنوا، را رد کرد. او افزود: «ما همه می‌دانیم که گودموندسون بازیکن خوبی است، اما وضعیت خط حمله ما خوب است. ما در حال مذاکره برای یک دروازه‌بان هستیم.»

به گفته ماروتا، اینتر در حال نزدیک شدن به توافق با جوزپ مارتینز، دروازه‌بان اسپانیایی جنوا، با مبلغی حدود ۱۵ میلیون یورو به همراه بندهای پاداش‌ است.

با وجود مشکلات مالی و انتقال مالکیت باشگاه از سوی سونینگ به اوک‌تری به دلیل ناتوانی در بازپرداخت وام، ماروتا اطمینان داد که هیچ فروش بزرگی انجام نخواهد شد. او گفت: «ما با مدیریت صحیح جلو می‌رویم و نیازی به فروش نداریم. ما دو ورودی جدید داریم و مشکلی نداریم، همان‌طور که می‌دانید، ما قبلاً قراردادهایی را با پیوتر زیلینسکی و مهدی طارمی امضا کرده‌ایم، بنابراین تیم ما کاملاً رقابتی است.»

دیدگاه‌ها