کد خبر : 2052207 | 12 تیر 1403 ساعت 08:13 | 53.5K بازدید | 59 دیدگاه

شرط روزبه چشمی برای تمدید با استقلال

بازیکن کلیدی آبی‌ها به شرط دریافت مطالباتش، حاضر است تا قراردادش را با استقلال تمدید کند.

شرط روزبه چشمی برای تمدید با استقلال

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد دوازده بازیکن با استقلال در انتهای فصل قبل به پایان رسیده بود که در این میان، قرارداد سهرابیان و جلالی تمدید شد هر چند که گفته می‌شود مدافع چپ آبی‌ها ممکن است به صورت قرضی و برای سپری کردن دوران سربازی، راهی ملوان شود.

باشگاه استقلال قصد داشت با روزبه چشمی نیز قرارداد جدیدی امضا کند تا این بازیکن هم جزو گزینه‌های قطعی فصل بعد شود. روزنامه ایران ورزشی در این خصوص نوشته است که برنامه باشگاه استقلال از مدت‌ها قبل تمدید قرارداد با بازیکنان قدیمی و چهره‌های ویژه بود و در همین راستا روزبه چشمی نیز به دلیل سوابقش بیش از دیگران مورد توجه بود اما صحبت‌های این بازیکن در نشست اول با مدیران باشگاه استقلال باعث شد تا تمدید قرارداد با او قدری دشوار شود.

البته نزدیکان به باشگاه استقلال اعلام کردند قطعاً در روزهای آتی با این بازیکن قرارداد جدید امضا خواهد شد و شاید یکی از دلایلی که موجب به درازا کشیدن تمدید قرارداد با چشمی شده، علاوه بر مسائل مالی نامشخص بودن وضعیت حسینی هم باشد اما به هرحال باشگاه استقلال نیز نباید در مقابل بدهی‌های گذشته این باشگاه بی‌تفاوت باشد و اگر چشمی خواستار تسویه حساب شده، موضوع عجیب و غریبی نیست و مدیران این باشگاه باید به سرعت در این راستا اقدام کرده و نه تنها معوقات چشمی بلکه معوقات دیگر بازیکنان را نیز پرداخت کنند.

اینکه باشگاه استقلال توانسته با خارجی‌های خود به نوعی تسویه حساب کرده و معوقات آنها را به روز پرداخت کند بسیار خوب است اما باید در مقابل بازیکنان ایرانی نیز همین سیاست را به کار بگیرد. به هرحال چشمی هم اعلام کرده تا زمانی که همه معوقاتش را دریافت نکند، راضی به تمدید قرارداد جدید نیست.

دیدگاه‌ها