کد خبر : 2052223 | 12 تیر 1403 ساعت 09:20 | 17.1K بازدید | 39 دیدگاه

شکست آمریکا در کوپا: صعود بی صعود!

تیم ملی آمریکا با شکست ۰-۱ برابر اروگوئه از صعود به مرحله حذفی کوپا آمه‌ریکا بازماند.

شکست آمریکا در کوپا: صعود بی صعود!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آمریکا صبح امروز به وقت ایران در سومین و آخرین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی اروگوئه به میدان رفت و با یک گل برابر این تیم شکست خورد تا فرصت صعود به مرحله بعدی این مسابقات را از دست داده باشد. 

این بازی تا حد زیادی پایاپای دنبال شد و هر دو تیم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند اما نیمه اول بدون هیچ گلی به پایان رسید و دو تیم با تساوی ۰-۰ راهی رختکن شدند و در نیمه دوم در دقیقه ۶۶ بود که اروگوئه موفق شد از فرصتی که به دست آورد استفاده کند و توسط ماتیاس اولیرا به گل برسد. 

2049641

با توجه به این که پاناما هم در دیگر دیدار این گروه که به صورت هم‌زمان برگزار می‌شد با نتیجه ۱-۳ برابر تیم ملی بولیوی به پیروزی رسید، این تیم ملی آمریکا بود که با قرار گرفتن در جایگاه سوم جدول رده‌بندی این گروه با کسب تنها سه امتیاز از سه بازی از صعود به مرحله بعدی بازماند. 

اروگوئه با ۹ امتیاز صعودی قاطعانه به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی مسابقات کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ داشت و تیم ملی پاناما هم با شش امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و توانست مجوز حضور در مرحله حذفی را به دست آورد.

دیدگاه‌ها