کد خبر : 2052274 | 12 تیر 1403 ساعت 13:41 | 26.4K بازدید | 19 دیدگاه

خرید عجیب تاتنهام: هافبک ۱۸ ساله با ۳8 میلیون!

باشگاه تاتنهام رسما خرید آرچی گری از باشگاه لیدز یونایتد را تایید کرد.

خرید عجیب تاتنهام: هافبک ۱۸ ساله با ۳8 میلیون!

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد خوب گری در ترکیب لیدز یونایتد در فصل گذشته باعث شد که چند باشگاه لیگ برتری به صورت جدی به دنبال جذب این بازیکن باشند و حتی گفته شده بود که او در یک قدمی پیوستن به برنتفورد است و قرار بود در تست پزشکی این باشگاه شرکت کند. 

اما پیشنهاد ارائه شده از سوی برنتفورد مورد قبول مدیران لیدز قرار نگرفت و همین باعث شد که تاتنهام فورا از این فرصت استفاده کند و این ستاره ۱۸ ساله را با قراردادی به ارزش ۳۸ میلیون یورو از این باشگاه به خدمت بگیرد و به این ترتیب نقشه برنتفورد را خراب کند. 

2049721

قرارداد این بازیکن با تاتنهام شش ساله است و تا سال ۲۰۳۰ ادامه خواهد داشت و او قرار است در فصل آینده با پیراهن شماره ۱۴ در این تیم به میدان برود و از این که فرصت حضور در مسابقات اروپایی با توجه به حضور تاتنهام در لیگ اروپا را خواهد داشت خوشحال به نظر می‎‌رسد. 

گری فصل گذشته در ۵۲ بازی در تمامی مسابقات در ترکیب لیدز حضور داشت و عملکرد درخشانی را هم به نمایش گذاشت. جالب است بدانید که او پسر بازیکن سابق ناتینگام، لیدز و برنلی به نام اندی گری است که به نظر می‌رسد آینده درخشان‌تری از پدرش پیش روی او خواهد بود.

دیدگاه‌ها