کد خبر : 2052285 | 12 تیر 1403 ساعت 14:22 | 29.7K بازدید | 31 دیدگاه

اخباری یک‌سال دیگر قرارداد دارد

نه گل‌گهر به بزرگان: این ستاره فروشی نیست

باشگاه گل‌گهر علاقه‌مند به حفظ محمدرضا اخباری است و بعید است رضایت‌نامه این دروازه‌بان را برای باشگاهی صادر کند.

نه گل‌گهر به بزرگان: این ستاره فروشی نیست

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا اخباری یکی از دروازه‌بان‌های مطرح فوتبال ایران طی سال‌های گذشته است که چند روزی است شایعاتی درباره حضور او در برخی تیم‌های مطرح لیگ برتر مطرح شده است.

اخباری که فصل پیش بعد از چند سال حضور در تراکتور و رسیدن به بازوبند کاپیتانی‌ قرمزهای تبریزی از این تیم جدا شد و راه گل‌گهر سیرجان را در پیش گرفت، حالا مورد توجه یکی دو تیم مطرح لیگ برتر قرار گرفته است.

گلر باتجربه گل‌گهر سیرجان اما با توجه به اینکه یک فصل دیگر از قراردادش با این باشگاه کرمانی باقی مانده، نمی‌تواند آزادانه با تیم دیگری قرارداد ببندد و برای این منظور نیاز به جلب رضایت مسئولان گل‌گهر دارد.

از این رو مدیران گل‌گهر سیرجان که این روزها به دنبال انتخاب سرمربی خود برای لیگ بیست و چهارم هستند، فعلا رضایتنامه‌ هیچ بازیکنی را صادر نخواهند کرد و البته که درباره نفرات مشهور خود هم قصدی برای صدور رضایتنامه ندارند.

گل‌گهری‌ها قصد دارند تیمی قدرتمند را روانه لیگ بیست و چهارم کنند و به همین منظور علاقه‌مند به حفظ نفرات مطرح و سرشناس خود از جمله محمدرضا اخباری هستند و بعید است در روزهای باقی‌مانده نقل و انتقالات نیز اجازه جدایی به این دروازه‌بان پرمشتری را بدهند.

دیدگاه‌ها