کد خبر : 2052286 | 12 تیر 1403 ساعت 14:15 | 19K بازدید | 18 دیدگاه

خبر بد برای ایتالیا: بوفون در فکر استعفاست!

جانلوییجی بوفون در حال بررسی شرایط برای کناره‌گیری از تیم ملی ایتالیا است.

خبر بد برای ایتالیا: بوفون در فکر استعفاست!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا با قبول شکست برابر تیم ملی سوئیس در مرحله یک هشتم رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ از دوره رقابت‌ها کنار رفت و بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم که عملکردی در حد و اندازه تیم مدافع عنوان قهرمانی نداشتند خیلی زود به کشورشان بازگشتند.

بسیاری از رسانه‌های ایتالیایی در چند روز اخیر مدعی شده بودند که بوفون درخواست برگزاری جلسه‌ای را با مدیر فدراسیون فوتبال ایتالیا دارد و می‌خواهد درباره آینده‌اش با او به صورت جدی مذاکره کند و گزینه استعفا و کنار رفتن از کادر فنی این تیم را هم به صورت جدی مدنظر دارد. 

2044353

به نظر می‌رسد که حذف ناامید کننده ایتالیا از رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ باعث ناراحتی این اسطوره فوتبال این کشور شده است اما اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شده که او هنوز در این زمینه جدی نیست و مایل است که در جلسه پیش رو صحبت‌هایی را با مدیران این فدراسیون انجام دهد تا شرایط را به صورت کامل ارزیابی کند. 

در واقع بوفون مایل است بداند که جایگاهش در پروژه بلند مدت ایتالیا چه خواهد بود و باید دید که آیا این مذاکرات او را برای ادامه این همکاری متقاعد خواهد کرد یا نه. گفته می‌شود که احتمالا لوچانو اسپالتی هم در این مذاکرات حضور خواهد داشت.

دیدگاه‌ها