کد خبر : 2052288 | 12 تیر 1403 ساعت 14:24 | 15.9K بازدید | 18 دیدگاه

تلاش برای محروم نشدن بلینگام: بار اولش نبود!

تلاش‌ها برای متقاعد کردن کمیته انضباطی یوفا در محروم نکردن جود بلینگام همچنان ادامه دارد.

تلاش برای محروم نشدن بلینگام: بار اولش نبود!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس در مرحله یک هشتم رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی اسلواکی به میدان رفت و در یک بازی جذاب و تماشایی توانست این تیم را پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش با نتیجه ۱-۲ شکست دهد و به جمع هشت تیم برتر این مسابقات راه پیدا کند.

این نتیجه در حالی رقم خورد که آنها در آستانه شکست برابر این تیم و حذف از رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ بودند اما این بلینگام بود که در فاصله چند ثانیه تا پایان بازی توانست گل مساوی را به ثمر برساند و این دیدار را به وقت اضافه بکشاند اما حالا خوشحالی پس از گل او به معضلی جدی برای انگلیس تبدیل شده است.

2049266

او پس از این گل خوشحالی ناشایستی انجام داد که بسیاری آن را توهین به نیمکت اسلواکی دانستند اما خودش تاکید داشت که این خوشحالی مربوط به دوستانش بوده است که برای تماشای بازی او در ورزشگاه حضور پیدا کرده بودند و ربطی به تیم حریف نداشته است.

کمیته انضباطی یوفا در حال بررسی شرایط و اتفاقات رخ داده است و این احتمال وجود دارد که او را حداقل برای یک بازی از همراهی انگلیس محروم کند اما انتشار تصاویری از او که پیش از این هم در پیراهن رئال مادرید و رو به سکوها این شادی را انجام داده باعث شده است که بسیاری معتقد باشند که ادعای بلینگام درست است و او نباید محروم شود. همه منتظر اعلام رای نهایی درباره این پرونده هستند.

دیدگاه‌ها