کد خبر : 2052293 | 12 تیر 1403 ساعت 14:49 | 12.5K بازدید | 1 دیدگاه

مربی جدید کلباء: فسخ قرارداد من قانونی است!

ووک رازوویچ در واکنش به شکایت باشگاه الفیحاء، مدعی شد که فسخ قراردادش قانونی است.

مربی جدید کلباء: فسخ قرارداد من قانونی است!

به گزارش "ورزش سه"، شدت اختلافات بین مسئولان باشگاه الفیحاء عربستان و ووک رازوویچ، سرمربی سابق تیم فوتبال این باشگاه، افزایش یافت. پس از اینکه این سرمربی صرب تأیید کرد که موضع قانونی‌اش پس از امضای قرارداد با باشگاه اتحاد کلباء امارات به مدت دو فصل، صحیح است، این موضوع با واکنش باشگاه سابقش همراه شد.

باشگاه الفیحاء در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که پرونده این سرمربی را به مراجع قضایی و قانونی ارجاع داده است.

در همین خصوص، ووک رازوویچ در گفتگو با "الریاضیه" اظهار داشت: «من همه چیز را به صورت قانونی انجام داده‌ام و آماده‌ام هر چیزی را بپذیرم تا بتوانم جدا شوم. من به میل خود پس از اتمام قراردادم به طور رسمی تصمیم به ترک باشگاه گرفتم.»

متن بیانیه صادره از باشگاه الفیحاء به شرح زیر است: «امروز دوشنبه، اول ژوئیه 2024، باشگاه الفیحاء نامه رسمی از سرمربی تیم فوتبال، ووک رازوویچ، دریافت کرد که حاوی خاتمه رابطه قراردادی با باشگاه به صورت یک‌طرفه بود. بنابراین، مدیریت باشگاه تصمیم گرفته است پرونده این سرمربی را به مدیریت حقوقی باشگاه ارجاع دهد تا اقدامات لازم برای حفظ حقوق قانونی، مالی و معنوی باشگاه فیحاء انجام شود.»

لازم به ذکر است که رازوویچ در عربستان تاریخ‌سازی کرد و با باشگاه الفیحاء موفق به کسب قهرمانی جام حذفی با پیروزی در مقابل الهلال در فصل 2022 شد و همچنین با یک دستاورد تاریخی، الفیحاء را به لیگ قهرمانان رساند و حتی موفق شد به مرحله یک هشتم نهایی نیز صعود کند ولی برابر النصر تن به شکست داد.

دیدگاه‌ها