کد خبر : 2052299 | 12 تیر 1403 ساعت 15:27 | 6.7K بازدید | 29 دیدگاه

به لطف خدا با محرم ادامه می‌دهیم

اعلام رسمی مدیرعامل مس: نویدکیا ماندگار شد

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان اعلام کرد به همکاری با محرم نویدکیا ادامه خواهند داد.

اعلام رسمی مدیرعامل مس: نویدکیا ماندگار شد

به گزارش "ورزش سه"، ماجرای ادامه یا قطع همکاری محرم نویدکیا با مس رفسنجان یکی از اتفاقات مورد بحث در فوتبال ایران به‌شمار می‌رود. در این خصوص طی روزهای گذشته گمانه‌زنی‌های متعددی صورت گرفته است.

درباره محرم نویدکیا گفته می‌شد که او گزینه اصلی هدایت گل‌گهر سیرجان است و از باشگاه سپاهان نیز پالس‌هایی دریافت کرده است. این در حالی است که مدیران مس رفسنجان هم سفت و سخت برای تمدید قرارداد این سرمربی اقدام کرده بودند و منتظر جواب وی هستند.

نویدکیا که بارها اعلام کرده علاقه‌مند به همکاری با مس رفسنجان است، خواهان دریافت بودجه‌ای مناسب شده و در این خصوص موافقت شفاهی مدیران رده بالای شرکت مس ایران را دریافت کرده است.

2049744

دو شب قبل در این خصوص نویدکیا به همراه حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس و همچنین نماینده مردم رفسنجان در مجلس به دیدار مدرس خیابانی رئیس شرکت مس رفتند و حالا از باشگاه نارنجی‌پوش خبر می‌رسد که زمینه برای تمدید قرارداد محرم مهیا شده است.

حسین پورمحمدی، مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان امروز در استوری واتس‌اپ خود تصویری دسته‌جمعی از کادر فنی تیمش در فصل گذشته خبر از ادامه همکاری با نویدکیا داد. او نوشته است: «به لطف خدا و عنایت امیرالمومنین (ع) فصل جدید با محرم نویدکیا ادامه می‌دهیم».

با این تفاسیر به زودی باید شاهد تمدید قرارداد رسمی نویدکیا با مس رفسنجان باشیم؛ اتفاقی که گل‌گهر سیرجان را به سمت و سوی انتخاب سرمربی دیگری سوق خواهد داد.

دیدگاه‌ها