کد خبر : 2052300 | 12 تیر 1403 ساعت 15:35 | 17.6K بازدید | 53 دیدگاه

می‌توان به آنها ضربه زد

هشدار سانه به اسپانیا: از قدرت آلمان خبر دارید

لروی سانه بازی با اسپانیا را دشوار توصیف کرد ولی اطمینان داد که لاروخا شب سختی پیش رو خواهد داشت.

هشدار سانه به اسپانیا: از قدرت آلمان خبر دارید

به گزارش "ورزش سه"، جمعه شب تیم‌های آلمان و اسپانیا برگزار کننده یکی از بازی‌های دور یک چهارم نهایی یورو 2024 خواهند بود. دو تیم مدعی که جدالشان مثل یک فینال زودهنگام است.

لروی سانه، وینگر ارزشمند آلمان، در مورد اسپانیا گفت: «می‌دانیم که اسپانیا از بالا پرس می‌کند و تیمی هجومی هستند، اما این نیز به ما فضای لازم را می‌دهد. خواهیم دید که بازی در روز جمعه چگونه پیش خواهد رفت. اسپانیا در حال حاضر با اعتماد به نفس زیادی بازی می‌کند، اما آنها هم می‌دانند ما چه قدرتی داریم. دو تیم بسیار قوی مقابل هم قرار می‌گیرند و می‌توانیم واقعاً به اسپانیایی‌ها ضربه لازم را بزنیم.»

2049745

سانه در مورد اینکه آیا او مقابل اسپانیا بازی خواهد کرد یا نه گفت: «می‌توانم بگویم که هنوز مشخص نیست که روز جمعه از ابتدا بازی خواهم کرد یا نه. این هفته تمرین خوبی برای من بود. من واقعاً خوشحالم که در یازده‌تای ابتدایی در مقابل دانمارک حضور داشتم. این بعد از مدت‌ها دوری، برای من اتفاق خوبی بود.»

سانه درباره آمادگی جسمانی‌اش گفت: «وضعیت من تا چند وقت پیش نامشخص بود. نمی‌دانستم مصدومیت چقدر طول می‌کشد. اما اکنون اینجا نشسته‌ام و خوشحالم که همه چیز درست شد و به یورو رسیدم. احساس خوبی دارم و در چند بازی گذشته هیچ دردی نداشتم.»

فینال زودهنگام روز جمعه؟ «هر دو تیم قوی هستند، بنابراین می‌توان این را گفت. اما تیم‌های خوب دیگری نیز در مسابقات حضور دارند. به همین دلیل است که ما نباید روی آن تاکید زیادی داشته باشیم.»

سانه درباره تونی کروس گفت: «همه می‌دانند تونی چه کیفیتی دارد. بدون او در بازی‌های قبلی به اندازه کافی ثبات نداشتیم و این یک ضعف بزرگ ما بود. کروس این ضعف را با آرامشی که با خود به ارمغان آورد، از بین برد. حالا می‌توانید ببینید برای همه چیز خوب پیش می‌رود. خوشحالیم که او برگشته و او ما را قوی‌تر می‌کند.»

دیدگاه‌ها