کد خبر : 2052350 | 12 تیر 1403 ساعت 20:41 | 66.9K بازدید | 17 دیدگاه

تغییر نسل آبی‌ها فقط در 4 سال:

مدافع استقلال این تیم را نمی‌شناسد! (عکس)

میلاد زکی‌پور بعد از چهار سال به استقلال بازخواهد گشت.

مدافع استقلال این تیم را نمی‌شناسد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، آخرین باری که میلاد زکی‌پور برای استقلال به میدان رفت در مرحله یک هشتم نهایی مقابل پاختاکور ازبکستان بود و او با خاطره‌ای تلخ تیم خود را ترک کرد و به تیم گل‌گهر سیرجان پیوست، حالا بعد از 4 فصل دوری با کوله‌باری از تجربه به تیم سابق خود بازخواهد گشت.

زکی‌پور در آن مسابقه با توجه به غیبت میلیچ در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت و برای این تیم به میدان رفت، نکته قابل توجه حضور ماشاریپوف در تیم پاختاکور بود و حالا این دو بازیکن در لیگ بیست و چهارم در کنار هم به میدان خواهند رفت.

از تیمی که میلاد زکی‌پور در آن به میدان رفت فقط روزبه چشمی و سیدحسین حسینی در استقلال باقی‌مانده اند، فرشید اسماعیلی،عارف غلامی، محمد دانشگر، ریگی، علی کریمی، قایدی، دیاباته، ارسلان مطهری بازیکنانی بودند که در زمان های مختلف استقلال را ترک کردند و او با بازگشت به استقلال با تیم متفاوتی رو به رو خواهد شد.

2049835

زکی‌پور فصل گذشته یکی از بازیکنان ثابت تیم سپاهان بود که در مسابقات آسیایی، لیگ برتر و جام حذفی به میدان رفت و با عملکرد خوبی که داشت به یکی از مهره‌های کلیدی این تیم تبدیل شده بود و حالا با شرایط متفاوتی با پیراهن آبی استقلال به میدان خواهد رفت.

این انتقال هنوز رسمی اعلام نشده است اما به نظر می‌رسد توافق زکی‌پور و استقلال نهایی شده است.

دیدگاه‌ها