کد خبر : 2052359 | 12 تیر 1403 ساعت 21:33 | 12.2K بازدید | 24 دیدگاه

خواسته‌ام پول نبود، ادامه راه گذشته جذاب است

اولین حرف‌های نویدکیا بعد از تمدید با مس رفسنجان

سرمربى تيم فوتبال مس رفسنجان از تصميم قطعى خودش به منظور ادامه همكارى با اين باشگاه خبر داد.

اولین حرف‌های نویدکیا بعد از تمدید با مس رفسنجان

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا بعد از جلسات و مذاکرات متعدد با مسئولان مس رفسنجان، تصمیم به ادامه همکاری با این باشگاه گرفت. نویدکیا بعد از قطعی شدن حضورش در مس صحبت‌هایی را در این باره و وضعیت تیم در فصل جدید انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

* به قراردادم با مس پایبند هستم
با گذشت چند روز از پایان فصل فکر می‌کنم همه ما به کمی استراحت نیاز داشتیم و حالا وقت آن رسیده که کار خودمان را برای یک ماجراجویی تازه آغاز کنیم. در فصل نقل و انتقالات طبیعی است که پیشنهاداتی برای هر مربی و یا بازیکنی وجود دارد اما ترجیح من این است که کار ناتمام خودمان را در مس تکمیل کنیم و به احترام هواداران، مردم عزیز رفسنجان، بازیکنان خوب، مدیرعامل و اعضای باشگاه که یک فصل سخت را در کنار هم سپری کردیم به قراردادم پایبند هستم و فصل جدید را با قدرت در کنار هم آغاز می‌کنیم.

* ادامه این راه برای من لذت‌بخش است
باید بگویم با وجود همه سختی‌ها جو بسیار خوبی در بین همه ما وجود داشت و با همدلی برای نخستین بار در کنار هم به فینال جام حذفی رسیدیم. ادامه این راه برای همه ما می‌تواند بسیار جذاب و لذت‌بخش باشد مشروط به آنکه به خوبی برای حضور در فصل جدید آماده شویم.

2044068

* از مدیرعامل شرکت مس و نماینده مردم ممنونم
جا دارد از آقای مدرس خیابانی مدیرعامل محترم شرکت مس و آقای انارکی نماینده محترم رفسنجان تشکر کنم که در یک نشست مشترک در کنار مدیرعامل باشگاه توجه و حمایت خودشان از تیم را نشان دادند.

* خواسته من پول نبود
خواسته من در این جلسه به هیچ وجه در مورد مبلغ قرارداد و اینگونه مسائل نبود. تنها از شرکت درخواست کردیم در این فصل همه چیز به شکل منظم و حرفه‌ای دنبال شود و بتوانیم تعهداتمان را به موقع و طبق زمان‌بندی انجام بدهیم، همچنین بدهی‌های فصل‌های قبل پرداخت شود تا شاهد برخی مشکلات گذشته نباشیم و آرامش مورد نیاز در این فصل حاکم باشد که در مورد این موضوعات مباحث خوبی مطرح شد. مس رفسنجان با حمایت شرکت باید به یک ساختار با ثبات و حرفه‌ای و آرامش نسبی برسد تا بتواند در این مسیر موفق باشد و با حمایت هوادارانش اتفاقات‌ بزرگی را رقم بزند.

* شاکله اصلی حفظ و تیم تقویت شود
بر اساس مذاکراتی که با آقای پورمحمدی مدیرعامل باشگاه داشتیم و فهرستی که به ایشان ارائه دادم فعالیت نقل و انتقالاتی ما با هماهنگی کامل آغاز می‌شود و تلاش می‌کنیم با حفظ شاکله اصلی و تقویت تیم در پنجره تابستانی برای حضور قدرتمندانه در فصل جدید آماده شویم.

دیدگاه‌ها