کد خبر : 2052369 | 12 تیر 1403 ساعت 22:11 | 26.6K بازدید | 9 دیدگاه

این جایزه حق هیچ بازیکن دیگری نبود (عکس)

کودی خاکپو به‌عنوان بهترین بازیکن بازی مقابل رومانی انتخاب شد.

این جایزه حق هیچ بازیکن دیگری نبود (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در پی پیروزی هلند و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی، با اعلام یوفا کودی خاکپو به عنوان بهترین بازیکن بازی دیدار با رومانی انتخاب شد.

پنل ناظران فنی یوفا اعلام کرد: «او یک گل انفرادی خوب به ثمر رساند و بدشانس بود که گل دیگری نداشت و گل دومش آفساید بود. عملکرد کلی بسیار خوبی داشت، همیشه در موقعیت‌های خوبی بود و توانست شوت‌های متعددی به سمت دروازه حریف بزند.

او همواره در محوطه جریمه تهدیدی برای دفاع رومانی بود. تاکنون بهترین گلزن تورنمنت بوده و پاس گل دوم را نیز برای تثبیت پیروزی تیمش داد.»

در مرحله یک‌هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴، تیم ملی هلند با پیروزی ۳-۰ مقابل رومانی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. کودی خاکپو با عملکرد درخشان خود نقش مهمی در این پیروزی ایفا کرد. او نه تنها یک گل زیبا به ثمر رساند، بلکه با بازی فعال و هوشمندانه‌اش همواره دفاع حریف را تحت فشار قرار داد و توانست روی گل دوم یک پاس گل به نام خودش ثبت کند.

2049879

ناظران فنی یوفا به تحسین نمایش خاکپو پرداختند و او را به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب کردند. خاکپو با این عملکرد توانست نشان دهد که چرا تاکنون بهترین گلزن مسابقات بوده است و نقش کلیدی‌ای در موفقیت‌های تیم ملی هلند ایفا کرده است. با این پیروزی، هلند با اعتماد به نفس بیشتری به مصاف حریف بعدی خود خواهد رفت.

دیدگاه‌ها