کد خبر : 2052383 | 12 تیر 1403 ساعت 23:32 | 79.6K بازدید | 60 دیدگاه

آبی‌ها می‌توانند دروازه‌بان خارجی را بفروشند

جذب گلر 180 هزار دلاری بدون امضا مدیرعامل استقلال

برخلاف تصور اولیه، گلر اهل بوسنی استقلال بدون امضا سرپرست مدیرعاملی آبی‌ها و البته با رقمی معقول و پایین جذب شده است.

جذب گلر 180 هزار دلاری بدون امضا مدیرعامل استقلال

به گزارش "ورزش سه"، استقلال به صورت بی‌سر و صدا موفق به جذب یک سنگربان مقدونیه الاصل به نام ودران کیوسوسکی شد که البته جذب او با وجود حضور سیدحسین حسینی، حواشی زیادی را به دنبال داشت و هواداران استقلال نسبت به عقد قرارداد با این دروازه‌بان معترض بودند.

در روزهای گذشته عنوان شده بود که آفر رسمی از سوی استقلال برای ودران کیوسوسکی ارسال شده که امضا فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی استقلال را نیز دارد و این پیشنهاد، به معنای قرارداد رسمی است و آبی‌ها قادر به فسخ این آفر نیستند و در صورتی که این اتفاق رخ دهد، باید به گلر بوسنیایی غرامت داده شود.

اما پیگیری‌های خبرنگار "ورزش سه" نشان می‌دهد که ادعای مطرح شده درخصوص امضا فرشید سمیعی پای آفر ارسالی و قرارداد منعقد شده با ودران کیوسوسکی صحت ندارد و این دروازه‌بان با تصمیم مستقیم هلدینگ خلیج فارس جذب شده و علت این موضوع نیز، نامشخص بودن وضعیت سیدحسین حسینی در روزهای ابتدایی پس از پایان لیگ برتر بود.

2049908

حالا و در شرایطی که به نظر می‌رسد مشکلات پیش روی سیدحسین حسینی برای ادامه حضور در استقلال طی روزهای آتی حل شود، باشگاه قرار است با نظر کادرفنی، درخصوص ودران کیوسوسکی تصمیم‌گیری کند و نکته جالب این است که این گلر با مبلغ قابل توجهی به استقلال پیوسته است.

پیگیری‌های خبرنگار "ورزش سه" نشان می‌دهد که مبلغ قرارداد این دروازه‌بان که به همراه استروگا تریم برای دو فصل پیاپی قهرمان مقدونیه شده، مبلغ پایین 180 هزار دلار است و حتی چند تیم نیز خواستار جذب او هستند و در صورت حل مجوز حسینی و تأیید نهایی نکونام، استقلال مشکلی برای فروش این دروازه‌بان نخواهد داشت.

در پایان باید گفت که تکلیف دروازه استقلال به زودی و در روزهای آینده روشن خواهد شد و در صورت تأیید حضور سیدحسین حسینی در این تیم، استقلال می‌تواند ودران کیوسوسکی را به یکی از تیم‌های خواهانش بفروشد و به نظر نمی‌رسد جذب او، مشکلی برای آبی‌ها ایجاد کند.

2049909

دیدگاه‌ها