کد خبر : 2052384 | 12 تیر 1403 ساعت 23:37 | 43.9K بازدید | 29 دیدگاه

حرکت جالب رونالدو: او ضربان قلبش را کنترل می‌کند!

کریستیانو رونالدو در بازی مقابل اسلوونی لحظات حساسی را سپری کرد و سعی داشت بر ضربان قلب خودش مسلط باشد.

حرکت جالب رونالدو: او ضربان قلبش را کنترل می‌کند!

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو در دیدار مقابل اسلوونی ضربان قلب خود را کنترل کرد و داده‌ها نشان می‌دهد که کاپیتان تیم ملی پرتغال چگونه قبل از لحظات تعیین کننده، خودش را کنترل می‌کند.

گرافیک به اشتراک گذاشته شده توسط کمپانی WHOOP، یک شرکت که از داده‌های فیزیولوژیکی برای بهبود تمرینات ورزشکاران استفاده می‌کند، نشان می‌دهد که چگونه شماره 7 تیم ملی پرتغال وارد یک وضعیت روانی و فیزیکی شده است.

ضربان قلب رونالدو از طریق جی‌پی‌اسی اندازه‌گیری شده که معمولا فوتبالیست‌ها زیر لباس اصلی به تن می‌کنند. بر اساس داده‌ها، ضربان قلب این فوق ستاره بالای 170 ضربه در دقیقه بود که داور سوت پایان بازی را دمید و تنها یک دقیقه بعد به 150 ضربه در دقیقه کاهش یافت.

2049911

در زمانی که او اولین پنالتی پرتغال را به ثمر رساند، ضربان قلب او کمتر از 110 ضربه در دقیقه بود. پس از اینکه پنالتی او به گل تبدیل شد، ضربان قلب این فوق ستاره به 155 ضربه در دقیقه بازگشت.

هنگامی که پنالتی برناردو سیلوا به گل تبدیل شد و مشخص شد که پرتغال با برد راهی دور یک چهارم نهایی می‌شود، ضربان قلب رونالدو دوباره به بیش از 170 ضربه در دقیقه افزایش داد.

دیدگاه‌ها