کد خبر : 2052422 | 13 تیر 1403 ساعت 02:11 | 11.4K بازدید | 31 دیدگاه

مونتلا: ترکیه با قلبی جنگجو پیروز شد

وینچنزو مونتلا، سرمربی تیم ملی ترکیه، پس از پیروزی 2-1 مقابل اتریش و صعود به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2024، به تمجید از عملکرد بازیکنانش پرداخت.

مونتلا: ترکیه با قلبی جنگجو پیروز شد

به گزارش "ورزش سه"، امشب در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024، ترکیه به مصاف اتریش رفت. ترکیه در مرحله گروهی دوم شد و اتریش در گروه مرگ صدرنشین شد. در نهایت شاگردان مونتلا با ارائه بازی حساب شده، توانستند اتریشی‌ها را به خانه بفرستند.

مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: "تمام بازیکنان روحیه تیمی را به نمایش گذاشتند. کمی خسته بودیم، این بازی خیلی مهم بود. تا آخرین لحظه روحیه تیمی را نشان دادیم. برای بازیکنانم خیلی خوشحالم. میلیون‌ها هوادارمان را که ما را دنبال می‌کنند از صمیم قلب تبریک می‌گویم. شاید در بازی‌های اول ایراداتی در روحیه تیمی وجود داشت، اما در این بازی بازیکنانم دوباره روحیه تیمی را نشان دادند و به آنها تبریک می‌گویم."

او در ادامه افزود: "ما یک پیروزی تاریخی کسب کردیم. چون از سال 2008 تا به حال به مرحله یک هشتم نهایی صعود نکرده بودیم. درواقع ما به 2008 رسیدیم."

2049979

سرمربی ایتالیایی در مورد بازی با هلند در مرحله یک چهارم نهایی گفت: "همیشه محبت رئیس جمهورمان را حس کرده‌ایم. او حمایت خود را از ما اعلام می‌کند. امروز یک بار دیگر به آن افتخار می‌کنیم. به آن افتخار می‌کنیم. قدم به قدم پیش می‌رویم. حریف ما هلند قوی است، اما ما در این پیروزی تیمی با قلب جنگجو داشتیم. 4 روز فرصت داریم. هم انرژی خود را جمع می‌کنیم و هم آماده می‌شویم."

مونتلا در مورد گل‌های تیمش از روی ضربات ایستگاهی هم گفت: "آنها از روی ضربات ایستگاهی گل نمی‌خوردند، ما دو گل زدیم. امروز قلب مردم ترک را در زمین دیدیم. این چیزی است که من در مورد مردم ترک دوست دارم."

دیدگاه‌ها