کد خبر : 2052510 | 13 تیر 1403 ساعت 14:47 | 36.5K بازدید | 11 دیدگاه

آغاز مذاکرات: بازگشت اسطوره به تیم ملی ایتالیا

مذاکرات برای حضور لئوناردو بونوچی به کادر فنی تیم ملی ایتالیا آغاز شده است.

آغاز مذاکرات: بازگشت اسطوره به تیم ملی ایتالیا

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف تیم ملی ایتالیا در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ که منجر به حذف این تیم با قبول شکست برابر تیم ملی سوئیس در مرحله یک هشتم این مسابقات شد انتقادهای زیادی را از عملکرد کادر فنی و فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال داشته است. 
همین موضوع باعث شده است که شایعات بسیاری در روزهای اخیر درباره احتمال ایجاد تغییرات در کادر فنی این تیم به گوش برسد و حالا رسانه‌های ایتالیایی از آغاز مذاکرات برای حضور بونوچی در این تیم خبر دادند.

1917993

این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا در اردوی این تیم در آلمان هم حضور داشت و پس از تساوی ۱-۱ برابر کرواسی در آخرین دیدار مرحله گروهی که باعث صعود این تیم به مرحله یک هشتم یورو شد با لوچانو اسپالتی و چند نفر از بازیکنان این تیم از جمله  ریکاردو کالافیوری دیدار کرده بود.
حالا توتو اسپورت خبر داده است که اسپالتی قصد دارد این ستاره سابق یوونتوس را به کادر فنی تیمش اضافه کند تا بتواند از تجربیات ارزشمند او در دیدارهای پیش‌رو استفاده کند و در این باره بسیار مصمم است و مذاکراتی را هم انجام داده است.
بونوچی پس از جدایی از یوونتوس در دو باشگاه فنرباغچه و یونیون برلین به میدان رفت و در ماه می سال جاری میلادی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. او پیش از این هم بارها تاکید کرده بود که قصد جدایی طولانی مدت از دنیای فوتبال را ندارد و مایل است که به زودی به عنوان مربی به این عرصه برگردد و حضور در کادر فنی تیم ملی ایتالیا که سابقه ۱۲۱ بازی برای آنها را دارد بهترین فرصت برای او به حساب می‌آید.

دیدگاه‌ها