کد خبر : 2052521 | 13 تیر 1403 ساعت 15:29 | 29K بازدید | 10 دیدگاه

قهرمانی حق ایران است، بریم که به دستش بیاوریم

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال جوانان ایران، گفت: برای قهرمانی است که حق تیم ایران است، تلاش می‌کنم.

قهرمانی حق ایران است، بریم که به دستش بیاوریم

به گزارش "ورزش سه"، آخرین تمرین تیم ملی والیبال جوانان ایران در تهران امروز (چهارشنبه 13 تیرماه) در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد و محمدمانی علیخانی دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال جوانان پسر ایران پس از این تمرین اظهار کرد: خدا را شکر اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. چهار ماه است که در اردو هستیم و این پنجمین اردوی تیم ایران است.

وی در خصوص میزان آمادگی‌اش برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: آمادگی خوبی دارم، اما به دلیل مصدومیتی که داشتم، نتوانستم مدت زیادی همراه تیم باشم. سرمربی لطف کرد و من را در اردو نگاه داشت. نظر کادر فنی است که من در تیم حضور داشتم باشم.

بازیکن تیم ملی والیبال جوانان ایران ادامه داد: با تلاش خودمان و کادر فنی حقمان است که در این دوره هم قهرمان شویم. شناخت خوبی از حریفان داریم. در چند سال گذشته مسلما این تیم‌ها پیشرفت‌هایی داشتند و تیم ایران هم همین پیشرفت‌ها را داشته است. امیدوارم بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ژاپن و کره‌جنوبی تیم‌های فوق‌العاده‌ای هستند و هنوز مسابقات شروع نشده فیلم بازی این حریفان را به واسطه آنالیز خوبی که انجام شده دیدیم و شناخت خوبی از این تیم‌ها داریم.

دیدگاه‌ها