کد خبر : 2052566 | 13 تیر 1403 ساعت 20:59 | 12.7K بازدید | 3 دیدگاه

ستاره جوان فرانسه المپیک را از دست داد

تیری آنری، سرمربی تیم ملی زیر 23 ساله‌های فرانسه، تایید کرد که خفرن تورام در المپیک پاریس شرکت نمی‌کند.

ستاره جوان فرانسه المپیک را از دست داد

به گزارش "ورزش سه"، خفرن تورام هافبک 23 ساله برخلاف تصور عمومی و دعوت او از سوی تیری هانری، در بازی‌های المپیک پاریس شرکت نخواهد کرد و تیم ملی زیر 23‌ سال‌های فرانسه را همراهی نمی‌کند.

آنری این خبر را در کنفرانس خبری خود تایید کرد و توضیح داد که باشگاه جدید این بازیکن نمی‌خواهد که تورام در المپیک شرکت کند. 

برادر مارکوس تورام، ستاره اینتر و فرانسه‌، در باشگاه نیس حضور داشت و امروز اعلام شد که این باشگاه فرانسوی برای فروش بازیکن جوان به یوونتوس به توافق دست پیدا کرده است. 

2050193

آنری در نشست خبری گفت: "هنوز به بازیکنان چیزی اطلاع داده نشده است، ما تا نیمه شب فرصت داریم لیست نهایی را معرفی کنیم. یک بازیکن اردو را ترک کرده است، خفرن تورام.  چون باشگاهی که او به آن خواهد رفت، با حضور او در المپیک مخالف است.

با توجه به نقشی که او در تیم دارد این جدایی سخت است، اما نمی‌توانیم به خودمان اجازه دهیم در شرایطی قرار بگیریم که نام او در لیست قرار گیرد و سپس باشگاه بیاید و در پایان به ما بگوید که اجازه استفاده از او را نداریم."

آنری به این دلیل با درخواست یوونتوس برای عدم انتخاب تورام موافقت کرده که چون رقابت‌های المپیک در تقویم رسمی فیفا گنجانده نشده، باشگاه‌ها موظف به حضور بازیکنانشان در اردوی تیم‌های ملی خود نیستند.

دیدگاه‌ها