کد خبر : 2052575 | 13 تیر 1403 ساعت 22:02 | 10.2K بازدید | 25 دیدگاه

انتقاد اکیپ: امباپه در این جام واقعا کجاست!

نشریه اکیپ در یادداشتی از عملکرد کیلیان امباپه به عنوان کاپیتان فرانسه در یورو 2024 انتقاد کرد.

انتقاد اکیپ: امباپه در این جام واقعا کجاست!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فرانسه بدون گل زده در جریان بازی به مسابقات مرحله یک چهارم نهایی یورو 2024 صعود کرده است.

انتقادات از تیم ملی فرانسه که فینالیست جام جهانی قطر بود به اوج رسیده است. آن‌ها در بازی مرحله یک هشتم نهایی مقابل بلژیک با گل به خودی یان فرتونگن جواز صعود به دور بعدی را به دست آوردند.

در کنار انتقاداتی که از عملکرد تیمی فرانسه وجود دارد، رسانه‌های فرانسوی به کیلیان امباپه هم توجه کرده و نمایش او را زیر ذره بین برده‌اند.

نشریه اکیپ در تحلیلی با عنوان "واقعا امباپه در یورو 2024 چه کار می‌کند؟" نوشت: "روحیه، فرم ورزشی، مسائل تاکتیکی... واقعا کیلیان امباپه در این مسابقات قهرمانی اروپا کجاست؟ با وجود راهیابی فرانسه به مرحله یک چهارم نهایی، کیلیان امباپه آنطور که تصور می‌شد در یورو بازی نکرده است.

2050211

او که مطمئناً تحت تأثیر شکستگی بینی‌اش قرار گرفته، آن طور که انتظار می‌رود و خودش امیدوار بود، تیم را هدایت نمی‌کند.  یک مسابقه از دست رفته به دلیل مصدومیت، عملکردی نه چندان قابل توجه، یک گل از روی پنالتی مقابل هلند که خیلی دقیق نبود، فرصت‌های تلف شده، ماجرای ماسک، اما کسب جواز صعود به مرحله یک چهارم نهایی: شروع کیلیان امباپه در یورو 2024 خاطرات فراموش نشدنی از خود باقی نخواهد گذاشت.

در حال حاضر آبی‌ها با بازی دفاعی خود در حال صعود در مراحل حذفی هستند اما شاید از روز جمعه مقابل پرتغال، آن‌ها به یکی از بهترین بازیکنان جهان نیاز داشته باشند تا تفاوتی را که از او انتظار می‌رود، ایجاد کند. تا به اینجا که چنین چیزی دیده نشده است."

دیدگاه‌ها