کد خبر : 2052576 | 13 تیر 1403 ساعت 22:15 | 36.9K بازدید | 32 دیدگاه

ادعای مهاجم انگلیس: ستاره کلیدی من بودم نه بلینگام

ایوان تونی، مهاجم تیم ملی انگلیس، نقش مهمی را که در به ثمر رساندن گل تساوی دقایق پایانی جود بلینگام در مقابل اسلواکی در یورو 2024 ایفا کرد، برجسته کرده است.

ادعای مهاجم انگلیس: ستاره کلیدی من بودم نه بلینگام

به گزارش "ورزش سه"، ضربه آکروباتیک دیرهنگام بلینگام، انگلیس را از حذف در یورو 2024 نجات داد و این بازی را در مرحله یک هشتم نهایی به وقت‌های اضافه کشاند، جایی که هری کین با زدن گل برتری، سه شیرها را به مرحله یک چهارم نهایی رساند. تیترهای بعدی همه در مورد ستاره‌های رئال مادرید و بایرن مونیخ بود، اما تونی که درست پیش از گل تساوی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود، اصرار دارد که نقش کلیدی داشته است.

تونی گفت: «من احساس می‌کنم ما در فوتبال باشگاهی کارهای زیادی انجام می‌دهیم. اگر نمی‌توانید توپ را به دست آورید [کار دیگری انجام دهید]. من مدافع را با خود کشیدم. هیچ چیز از جود کم نمی‌شود... حتی اگر توپ را به دست نیاورید، یک حرکت، حرکت بیهوده‌ای نیست.»

2050213

حضور تونی در وقت‌های تلف شده، اولین بازی او در یورو 2024 بود، چرا که در هر سه بازی مرحله گروهی روی نیمکت نشسته بود. با این حال، ستاره برنتفورد از اینکه او را یک بازیکن تعویضی می‌نامند راضی نیست و ترجیح می‌دهد خودش را یک تمام‌کننده خطاب کند.

او به خبرنگاران گفت: «بله، عصبانی بودم، اما هنوز 30 دقیقه از بازی باقی مانده بود [از جمله وقت‌های اضافه] و باید از آن روحیه بیرون بیایید و تمرکز کنید. احساس می‌کنم مردم آن‌ها را بازیکن تعویضی می‌نامند، برخی دیگر تمام کننده. من فکر می‌کنم باید آماده باشید و برای قهرمانی در یک تورنمنت به بیش از 11 بازیکن نیاز است.»

تونی امیدوار است که گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس، روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی مقابل سوئیس، از او بخواهد که دوباره از روی نیمکت به میدان بیاید، زیرا آنها به دنبال کسب یک مکان در جمع چهار تیم نهایی این رقابت‌ها هستند.

دیدگاه‌ها