کد خبر : 2052578 | 13 تیر 1403 ساعت 22:19 | 38.8K بازدید | 56 دیدگاه

به سبک معرفی کریستیانو: معارفه ۸۰ هزار نفره امباپه!

جزئیات مراسم معارفه کیلیان امباپه در رئال مادرید مشخص شده است.

به سبک معرفی کریستیانو: معارفه ۸۰ هزار نفره امباپه!

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه کیلیان امباپه پس از اتمام قراردادش با پاری سن ژرمن، به طور رسمی به رئال مادرید پیوست، این بازیکن ۲۵ ساله هنوز به عنوان جدیدترین عضو تیم کارلو آنچلوتی معرفی نشده است، زیرا او در حال حاضر با تیم ملی فرانسه در یورو ۲۰۲۴ حضور دارد. با این حال، برنامه‌ریزی شده است که مراسم معرفی او به زودی پس از پایان این تورنمنت برگزار شود.

به گزارش دیاریو آاِس، جزئیات مراسم معرفی امباپه اعلام شده است. فارغ از زمانی که حضور فرانسه در یورو ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد، این مراسم در روز سه‌شنبه ۱۶ ژوئیه برگزار خواهد شد. او در صبح آن روز، تست‌های پزشکی خود را انجام خواهد داد و در عصر همان روز، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در مقابل ۸۰ هزار هوادار رئال مادرید معرفی خواهد شد.

2050217

این مراسم مشابه مراسم معرفی کریستیانو رونالدو، الگوی فوتبالی امباپه خواهد بود. برای این رویداد، یک سکوی ویژه در برنابئو نصب خواهد شد و موسیقی زنده و نمایش آتش‌بازی نیز برنامه‌ریزی شده است. گفته شده که قرار است امباپه از رختکن تا جایگاهی که برای او آماده شده راه برود و در این حین موسیقی زنده نیز پخش می‌شود و جذابیت مراسم افزایش خواهد یافت.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، نیز پیراهن شماره ۹ جدید امباپه را به او تقدیم خواهد کرد. انتظار می‌رود که این بازیکن فرانسوی تنها یک فصل با این شماره بازی کند و سپس پس از بازنشستگی لوکا مودریچ در پایان فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۵، شماره ۱۰ را به تن کند.

دیدگاه‌ها