کد خبر : 2052584 | 13 تیر 1403 ساعت 23:10 | 16.8K بازدید | 19 دیدگاه

دستیار سابق پپ به دلیل شرط‌بندی محروم شد

ریچارد بردیس، آنالیزور سابق منچستر سیتی، به دلیل نقض قوانین شرط‌بندی به یک سال محرومیت محکوم شد.

دستیار سابق پپ به دلیل شرط‌بندی محروم شد

به گزارش "ورزش سه"، بردیس اخیراً به عنوان آنالیزور در برنلی فعالیت می‌کرد و پیش از آن در اندرلخت زیر نظر وینسنت کمپانی کار می‌کرد. او قبل از این دوران، شش سال در منچستر سیتی زیر نظر مانوئل پلگرینی و پپ گواردیولا فعالیت داشت.

به گزارش دیلی میل، بردیس به دلیل انجام مجموعاً ۴۵۶ شرط‌بندی به یک سال محرومیت محکوم شده است. بیشتر این شرط‌بندی‌ها در زمان حضور او در منچستر سیتی انجام شده و ادعا می‌شود که او روی نقل و انتقالات و بازی‌های تیمی که در آن مشغول به کار بوده است، شرط‌بندی کرده است.

بردیس به انجام ۱۲ شرط‌بندی با استفاده از اطلاعات داخلی باشگاه متهم شده است که از این طریق بیش از ۱۷ هزار پوند به دست آورده است. این شرط‌بندی‌ها عمدتاً مرتبط با نقل و انتقالات منچستر سیتی بوده و یکی از قابل توجه‌ترین شرط‌بندی‌ها به مبلغ ۵۱۵ پوند بوده که صبح روز بعد از یک مهمانی بین کارکنان باشگاه قرار داده شده است.

2050228

بردیس ادعا کرده که با ستارگان تیم اصلی سیتی دوست نبوده و از برنامه‌های نقل و انتقالات آن‌ها بی‌خبر بوده است، اما اتحادیه فوتبال انگلیس این ادعا را رد کرده است. به علاوه، او در دوران مدیریت پلگرینی، یک شرط‌بندی به مبلغ ۲۰ پوند روی برد چلسی مقابل منچستر سیتی در جام حذفی انجام داده بود.
علاوه‌بر یک سال محرومیت، او همچنین به پرداخت ۴۵۰۰ پوند جریمه و ۵۰۰ پوند هزینه‌های اضافی محکوم شده است. این آنالیزور هنوز می‌تواند به این تصمیم اعتراض کند.

دیدگاه‌ها