کد خبر : 2052587 | 13 تیر 1403 ساعت 23:47 | 67.2K بازدید | 38 دیدگاه

با این دو تمدید: رئال فصل را پرقدرت شروع می‌کند

قراردادهای آنتونیو پینتوس و لوئیس لوپیس، دو عضو کادر فنی رئال مادرید، تمدید شد.

با این دو تمدید: رئال فصل را پرقدرت شروع می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، در سال‌های اخیر، موفقیت‌های رئال مادرید به دو عامل اساسی و پنهان نیز وابسته بوده است: آنتونیو پینتوس و لوئیس لوپیس، دو رکن اساسی در کادر مربیگری کارلو آنچلوتی که قراردادهایشان توسط باشگاه مادریدی تمدید شده است. 
این دو مغز متفکر در سازماندهی استراتژیک باشگاه از لحاظ برنامه‌ریزی و سازماندهی فیزیکی، تکنیکی و تاکتیکی نقش کلیدی داشته‌اند.

پینتوس و لوپیس در ابتدا خارج از کادر مربیگری آنچلوتی به رئال پیوستند، اما اکنون بخشی از خانواده مربی ایتالیایی هستند. هر دوی آنها در پایان قرارداد خود بودند و حالا قراردادهایشان تمدید شده است. همان‌طور که در زمان امضای قرارداد، به صورت مستقل از دیگر اعضای کادر فنی از جمله کارلتو به رئال پیوستند، اکنون هم به باشگاه وابسته هستند و ارتباطی با آینده آنچلوتی ندارند. حتی اگر آنچلوتی باشگاه را ترک کند، پینتوس و لوپیس در رئال مادرید باقی خواهند ماند.

2050234

موفقیت‌های اخیر مادرید به لطف تلاش‌های این دو نابغه در زمینه‌های خود حاصل شده است. پینتوس به طور ماهرانه‌ای تیم را از نظر فیزیکی بهبود داده و لوپیس نه‌تنها کورتوا را به بهترین دروازه‌بان جهان تبدیل کرده، بلکه کیفیت لونین را در فصل گذشته به بهترین نحو ارتقا داده است. این دو تمدید قرارداد کلیدی باعث شده است که مادرید حلقه کادر فنی خود را پس از تمدید قرارداد آنچلوتی در دسامبر گذشته و سایر دستیارانش، کامل کند. از زمان پیوستن این دو نفر به تیم، رئال مادرید سه سال تاریخی را پشت سر گذاشته و موفق به کسب ۹ عنوان قهرمانی از جمله دو لیگ قهرمانان و دو لیگ شده است.

دیدگاه‌ها