کد خبر : 2052638 | 14 تیر 1403 ساعت 11:53 | 20.8K بازدید | 60 دیدگاه

خبر بد آرژانتین: تکلیف مسی معلوم نیست!

لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین، تایید کرد که مشخص نیست لیونل مسی بتواند تیم ملی کشورش را در دیدار برابر اکوادور همراهی کند.

خبر بد آرژانتین: تکلیف مسی معلوم نیست!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین صبح فردا به وقت ایران باید در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی اکوادور به میدان برود و امیدوار است که بتواند به آسانی از سد این تیم عبور کند و در جمع چهار تیم برتر این مسابقات قرار بگیرد.

مسی در دو دیدار ابتدایی مرحله گروهی یکی از بازیکنان درخشان تیم ملی کشورش بود و مثل همیشه نقش مهمی را در پیروزی‌های این تیم ایفا کرد اما نتوانست آرژانتین را در آخرین بازی از مرحله گروهی همراهی کند و به دلیل مصدومیت روی نیمکت قرار داشت و فرصت بازی پیدا نکرد.

رسانه‌های آرژانتینی در چند روز اخیر خبر داده بودند که او به تمرینات تیم ملی برگشته است و این احتمال وجود دارد که بتواند در بازی برابر اکوادور در زمین حضور داشته باشد اما حالا اسکالونی بار دیگر ابهامات و تردیدهایی را در این باره مطرح کرده است.

2049006

سرمربی تیم ملی آرژانتین در گفتگو با خبرنگاران در این باره اظهار داشت: «ما برای گرفتن تصمیم نهایی درباره مسی صبر خواهیم کرد. روز گذشته احساس خوبی درباره او داشتیم اما این احتمال هم وجود دارد که لائوتارو مارتینز و خولین آلوارز در کنار هم در ترکیب حاضر باشند. باید منتظر تمرین آخر باشیم. 

اگر لئو نتواند بازی کند شرایط عوض خواهد شد. سعی می‌کنیم او را در ترکیب داشته باشیم. منصفانه است که تا آخرین لحظه صبر کنیم و به او زمان بدهیم. پیش از تمرین با او صحبت خواهم کرد تا درباره فردا تصمیم بگیریم. او روز گذشته احساس خوبی داشت اما در نهایت باید ببینیم که شرایط به چه صورت پیش خواهد رفت.»

دیدگاه‌ها