کد خبر : 2052652 | 14 تیر 1403 ساعت 13:11 | 9.1K بازدید | 5 دیدگاه

قدردانی ایران از میزبان مسابقات کافا

جلسه هماهنگی بازی‌های زیر ۲۰ سال کافا در جلال آباد قرقیزستان برگزار شد.

قدردانی ایران از میزبان مسابقات کافا

به گزارش "ورزش سه"، تیم جوانان ایران برای شرکت در تورنمنت کافا، این روزها در قرقیزستان به سر می‌برد. ملی پوشان باید روز یکشنبه در نخستین مسابقه خود به مصاف ترکمنستان بروند.

جلسه برگزاری رقابت‌های زیر ۲۰ سال فوتبال آسیای مرکزی (کافا) با حضور تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها امروز پنجشنبه در شهر جلال‌آباد قرقیزستان میزبان این رقابت‌ها برگزار شد.

در این نشست ضمن اشاره به قوانین مرتبط به برگزاری بازی‌ها اعلام شد تمامی دیدارهای این مسابقات با استفاده از سیستم داور ویدویی خواهد بود.

قوانین مربوط به رفت و آمد تیم‌ها از هتل محل اقامت، نحوه استقرار تیم‌ها در ابتدای مسابقه، رونمایی از لباس‌های دو تیم و .... بیان شد تا تیم‌ها در جریان جزئیات قرار بگیرند.

سعید گنجی مدیر تیم جوانان ایران در این نشست ضمن قدردانی از میزبانی قرقیزستان گفت: بابت تمام تلاش‌های صورت گرفته قدردان هستیم. این بازی‌ها نه تنها باعث پویایی فوتبال در آسیای مرکزی می‌شود بلکه پیوند فرهنگی و اجتماعی بین کشورهای منطقه را نیز بیشتر می‌کند. امیدواریم این بازی‌ها به‌طور جوانمردانه برگزار شود.

او در پایان خاطرنشان کرد: باید از زحمات کافا و کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز تقدیر کرد. تلاش‌های همه جانبه‌ای جهت برگزاری این بازی‌ها و حضور تیم‌ها صورت گرفته است.

دیدگاه‌ها