کد خبر : 2052687 | 14 تیر 1403 ساعت 15:31 | 48.8K بازدید | 22 دیدگاه

عیدی به تیم صنعتی مطرح می‌رود؟

خداحافظی سرباز خبرساز از هواداران ملوان

مدافع کناری ملوان انزلی از هواداران این تیم خداحافظی و این تیم را ترک کرد.

خداحافظی سرباز خبرساز از هواداران ملوان

به گزارش "ورزش سه"، مجید عیدی مدافع راست ملوان که دو فصل گذشته به عنوان بازیکن سرباز برای این تیم به میدان رفت و عملکرد خوبی هم داشت، با پایان دوران خدمت خود طی پیامی از هواداران ملوان خداحافظی کرد.

مجید عیدی خطاب به هواداران ملوان نوشته است: «سلام خدمت شما مردم فهیم و فوتبال دوست شهر انزلی و تیم پر طرفدار ملوان، لحظه‌اى كه وارد شهر انزلى شدم شور و شوق و تعصب مردم نسبت به تيم مردمى و ريشه‌دار ملوان را با تمام وجودم حس كردم و خوشحالم كه در مكتب مرحوم سيروس قايقران و بزرگان فوتبال انزلى قدم كوچكى برداشتم. خداى من شاهد است كه در اين دوفصل كه افتخار پوشيدن پيراهن ملوان را داشتم با تمام توانم بازى كردم و براى شادى شما هواداران کوچکترین دریغی نکردم.»

او ادامه داد: «اين خداحافظى حس متفاوتى دارد چون تكه‌اى از خاطرات خوب فوتبالي‌ام را تَرك مي‌كنم. از هوادارانى كه به من محبت داشتند، حمايت كردند كه بهترين نمايشم را در زمين داشته باشم سپاسگزارم.»

2010966

مدافع راست ملوانی‌ها افزود: «در پايان تشكر مي‌كنم از مديريت سال اول حضورم جناب مهندس پوررشيد، آقا پژمان نورى و كادرفنى و در راس تيم آقا مازيار زارع كه براى نام ملوان خيلى زحمت كشيدند و در ادامه فصلى كه گذشت زحمات مهندس فهميده عزيز و كادر فنى تيم آقاى مهدى تارتار كه به بنده لطف داشتند. به اميد موفقيت تيم ريشه‌دار ملوان بندرانزلى.»

عیدی در شرایطی از ملوان خداحافظی کرده که پیرامون او شایعاتی مبنی بر احتمال پیوستنش به یکی از تیم‌های مطرح صنعتی شنیده می‌شود. این بازیکن به زودی باید قرارداد جدیدش را امضا کند و باید دید کدام تیم را به عنوان مقصد بعدی در فوتبال ایران انتخاب می‌کند.

دیدگاه‌ها