کد خبر : 2052762 | 15 تیر 1403 ساعت 00:22 | 4.3K بازدید | 18 دیدگاه

استونز: می‌خواهیم برای انگلیس تاریخسازی کنیم

جان استونز، مدافع باتجربه منچسترسیتی و تیم ملی انگلیس، در کنفرانس خبری پیش از بازی با سوئیس، به تمجید از گرت ساوت‌گیت پرداخت و از روحیه بالا و انگیزه خود برای حضور در این تورنمنت صحبت کرد.

استونز: می‌خواهیم برای انگلیس تاریخسازی کنیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس که توانست به سختی و در وقت‌های اضافه اسلواکی را شکست دهد، فردا شب در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2024، به مصاف سوئیس خواهد رفت که با شکست ایتالیا شگفتی‌ساز این جام شد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که تیم ملی انگلیس با انتقادات زیادی مواجه شده است و بسیاری معتقدند که این آخرین تجربه گرت ساوت‌گیت روی نیمکت سه شیرها خواهد بود.

استونز در خصوص ساوت‌گیت گفت: «ویژگی‌های مهم و باارزش او به عنوان سرمربی این است که در ارتباط با بازیکنان، خواسته‌ها و اهداف مشترک‌مان شفاف و ساده عمل می‌کند.»

این مدافع کلیدی همچنین به روحیه بالای تیم پس از پیروزی دراماتیک در دیدار قبلی اشاره کرد: «فکر می‌کردم بعد از 60 دقیقه‌ی بازی، کارمان تمام است. اما تغییر ذهنیت و حفظ ایمان و باور در تیم، قدرت زیادی به همراه دارد.»

2050512

استونز در بخش دیگری از صحبت‌هایش، انگیزه خود از حضور در تیم ملی انگلیس را چنین بیان کرد: «برای پیروزی به میدان می‌روم. این هیجان‌انگیزترین حس در زمین است؛ به دست آوردن قهرمانی و خلق تاریخ برای کشورمان.»

دیدگاه‌ها